Gå til hovedindhold

SPL 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm

SPLVare 1EAN: 8718739071506
Pris fra 109,21 krtil 134 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24,79 kr (19% besparelse)

Sammenlign priser på 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109.21 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LED PLL 2G11 4pin T43x416 18W (36W) 2200Lm 830
109,21 kr
Til butik
LED PLL 2G11 4pin T43x416 18W (36W) 2200Lm 830 billede

Produktinformation

LED PLL 2G11 4pin T43x416 18W (36W) 2200Lm 830 er en energieffektiv LED-lyskilde designet til at erstatte traditionelle 36W PLL-rør med et lavere strømforbrug på 18W. Den afgiver et lys med en styrke på 2200 lumen og en farvetemperatur på 3000 Kelvin, hvi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 8718739071506
Varenr.: 15255361945926
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm
134 kr
Til butik
18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm billede

Produktinformation

Effektivt 18W LED PLL 2G11 rør til værkstedet Dette 18W LED PLL 2G11 rør er konstrueret til at erstatte traditionelle 36W lyskilder, hvilket gør det til en økonomisk fordelagtig opgradering i værkstedet eller garagen. Røret er udført i opal glas, som sikr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SPL
Kategori: 2G11 LED rør
EAN: 8718739071506
Varenr.: 34299
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm
134 kr
Til butik
18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm billede

Produktinformation

18W LED PLL 2G11 rør leverer effektiv belysning med en varm hvid farvetemperatur på 3000K.Lysstyrke: 2200 lumen, hvilket sikrer kraftig belysning.Effekt: 18 watt, energimærket E, hvilket er energieffektivt.Fatningstype: 2G11 4-pin, kompatibel med passende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SPL
Kategori: 2G11 LED rør
EAN: 8718739071506
Varenr.: 34299

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-NETSALG109,21 kr109,21 krKøb
2MrPerfect DK - LED Mega Store134 kr134 krKøb
3DetLED.dk134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm i 162 dage. Laveste pris i perioden er 87,37 kr (registreret d. 6. januar 2026), højeste er 147,44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 109,21 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for 18W LED PLL 2G11 rør, 41cm - 2200lm, 4-pin, opal glas, 3000K - Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. jan. 2026109,21 kr38,23 kr (26%)
7. jan. 2026147,44 kr60,07 kr (69%)
6. jan. 202687,37 kr21,85 kr (20%)
31. dec. 2025109,22 kr
24. dec. 2025109,21 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret