Gå til hovedindhold

1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235

1852TøjEAN: 7070379416354
Pris fra 109 krtil 139 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 87 kr 30. maj

Sammenlign priser på 1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 Vandtæt Taske 25 L Blå
109 kr
Til butik
1852 Vandtæt Taske 25 L Blå billede

Produktinformation

· Vandtæt sæk med skulderrem· Roll-down lukning for vandtæthed· Ekstra rum i front med vandtæt lynlås207040 - 1852 vandtæt taske 25l blåFarve: BlåIndhold: 25 l

Produktspecifikationer

Kategori: Vandtæt sæk & taske
Artikel nr.: 1354235
EAN: 7070379416354
Varenr.: 207040
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 vandtæt taske 25l blå
-21%110 kr
Før 139 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 vandtæt taske 25l blå billede

Produktinformation

Vandtæt taske til sejlads og outdoor 1852 vandtæt taske på 25 liter beskytter tøj og udstyr mod vand og fugt på både, kajak, SUP og andre aktiviteter på og ved vandet. Tasken bæres over skulderen med den medfølgende skulderrem. Konstruktion og lukning Tas...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: regnslag & paraplyer
EAN: 7070379416354
Varenr.: 53936356884809
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK109 kr109 krKøb
2RenBåd.dk110 kr110 krKøb
3Anyparts139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235

PriceData har fulgt prisen på 1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235 i 118 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for 1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for 1852 vandtæt taske 25l blå - 1354235 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026109 kr16 kr (17%)
31. maj 202693 kr6 kr (7%)
30. maj 202687 kr16 kr (16%)
29. maj 2026103 kr2 kr (2%)
27. maj 2026105 kr4 kr (4%)
22. maj 2026109 kr6,04 kr (6%)
14. maj 2026102,96 kr6,04 kr (6%)
4. mar. 2026109 kr30 kr (22%)
5. feb. 2026139 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret