Gå til hovedindhold

1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300

1852Tilbehør til vandsportEAN: 8718181025089
Pris fra 168 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 Vandski Træktov Håndtag 23 m
168 kr
Til butik
1852 Vandski Træktov Håndtag 23 m billede

Produktinformation

God trækline til vandski der flyder og med opdrift i greb, så det ikke kommer i propellen. Farven er tydelig at se.207037 - 1852 vandski trækline med greb 23mBrand: 1852Længde: 23.00 m

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør til vandsport
Artikel nr.: 1191300
EAN: 8718181025089
Varenr.: 207037
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 vandski trækline med greb 23m
-15%195 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 vandski trækline med greb 23m billede

Produktinformation

Flydende vandski-trækline med greb 1852 vandski trækline er en 23 meter flydende trækline til vandski, wakeboard og tubes. Grebet har opdrift, så linen holder sig oppe på vandoverfladen og ikke trækkes ned mod propellen, når den ikke er i brug. Konstrukti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: Tilbehør til vandsport
EAN: 8718181025089
Varenr.: 53936134979913
Gå til SURFMORE.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
1852 Vandskiline med greb (23m)
199 kr
Til butik
1852 Vandskiline med greb (23m) billede

Produktinformation

1852 Marine vandskiline med greb er en stærk og pålidelig line til vandski, wakeboard og water tube. Linen har en længde på 23 meter og et flydende greb, som gør den nem at finde i vandet. Den klare farve øger synligheden, så både fører og rider har bedre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 1852 Marine
Kategori: Surfing
Størrelse: 23 m
EAN: 8718181025089
Varenr.: 58042740638045
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK168 kr168 krKøb
2RenBåd.dk195 kr195 krKøb
3SURFMORE.dk199 kr199 krKøb
4Anyparts229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300

PriceData har fulgt prisen på 1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 168 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 187 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for 1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for 1852 vandski trækline med greb 23m - 1191300 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026168 kr13 kr (7%)
5. feb. 2026181 kr38 kr (17%)
4. feb. 2026219 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret