Gå til hovedindhold

1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546

1852Sejlads og raftingEAN: 5707400766004
Pris fra 64 krtil 104 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M
-38%64 kr
Før 104 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M billede

Produktinformation

220V CEE adapter til landstrøm

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: Kabler & stik
EAN: 5707400766004
Varenr.: 53935789637961
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 CEE 220V hona IP67 til Schuko hane - 2.5mm2 kabel 0,5m
-7%97 kr
Før 104 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk64 kr64 krKøb
2Watski DK97 kr97 krKøb
3Anyparts104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546

PriceData har fulgt prisen på 1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 64 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for 1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for 1852 CEE 220V hun IP67 til Schuko han - 2.5mm2 kabel 0,5M - 1270546 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202664 kr8 kr (11%)
30. maj 202672 kr1 kr (1%)
29. maj 202673 kr4 kr (5%)
27. maj 202677 kr5 kr (6%)
25. maj 202682 kr5 kr (6%)
24. maj 202687 kr5 kr (5%)
22. maj 202692 kr5 kr (5%)
20. maj 202697 kr6 kr (7%)
17. maj 202691 kr6 kr (6%)
20. mar. 202697 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret