Gå til hovedindhold

1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545

1852Sejlads og raftingEAN: 5707400765991
Pris fra 64 krtil 104 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M
-38%64 kr
Før 104 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M billede

Produktinformation

220V CEE adapter til landstrøm

Produktspecifikationer

Mærke: 1852
Kategori: Kabler & stik
EAN: 5707400765991
Varenr.: 53935788917065
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
1852 CEE 220V hane IP67 til Schuko hona - 2,5mm2 kabel 0,5m
104 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545
104 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk64 kr64 krKøb
2Watski DK104 kr104 krKøb
3Anyparts104 kr104 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545

PriceData har fulgt prisen på 1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 64 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 38% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for 1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for 1852 CEE 220V han IP67 til Schuko hun - 2,5mm2 kabel 0,5M - 1270545 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202664 kr9 kr (12%)
27. maj 202673 kr21 kr (22%)
26. maj 202694 kr5 kr (6%)
25. maj 202689 kr15 kr (14%)
24. maj 2026104 kr10,5 kr (11%)
22. maj 202693,5 kr10,5 kr (10%)
20. maj 2026104 kr18 kr (21%)
17. maj 202686 kr5 kr (5%)
16. maj 202691 kr6 kr (6%)
15. maj 202697 kr7 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret