Gå til hovedindhold

Kierulff 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm

KierulffSanitetEAN: 5706561040893
Pris fra 108 krtil 158,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 50,75 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 103 kr 25. maj

Sammenlign priser på 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Murbøsning Lige 180 Mm
108 kr
Til butik
Murbøsning Lige 180 Mm billede

Produktinformation

Murbøsning med flange til rørgennemføring i væg

Produktspecifikationer

Mærke: Kierulff
Kategori: Røgrør 180 mm
EAN: 5706561040893
Varenr.: 86971
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm
144 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Metalbestos 180 mm murbøsning, lige 100 mm. Sort røgrør
158,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk108 kr108 krKøb
2CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
3vvsfittings.dk158,75 kr158,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm

PriceData har fulgt prisen på 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm i 173 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 180 mm Metalbestos Sorte røgrør murbøsning, lige 100 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026108 kr1 kr (1%)
27. maj 2026107 kr4 kr (4%)
25. maj 2026103 kr41 kr (28%)
24. maj 2026144 kr41 kr (40%)
24. apr. 2026103 kr411 kr (80%)
23. apr. 2026514 kr411 kr (399%)
24. mar. 2026103 kr55,75 kr (35%)
23. mar. 2026158,75 kr55,75 kr (54%)
20. mar. 2026103 kr55,75 kr (35%)
19. mar. 2026158,75 kr55,75 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret