Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V

EL-GrossistenJulelysEAN: 5999097980126
Pris fra 150 krtil 162,33 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12,33 kr (8% besparelse)

Sammenlign priser på 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V
150 kr
Til butik
14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V billede

Produktinformation

14 meter LED julelyskæde til udendørs brug Denne 14 meter lange LED julelyskæde er konstrueret til udendørs dekoration og er velegnet til montering i udhæng, carporte eller langs hækken. Lyskæden leverer et varmt hvidt lys fra 180 integrerede LED-pærer, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Julelys
EAN: 5999097980126
Varenr.: 3539
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V
150 kr
Til butik
14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V billede

Produktinformation

14 meters udendørs LED julelyskæde med 180 LED'er i varm hvid. 13 cm afstand mellem hver pære. IP44 godkendt. Perfekt til udhænget, carporten eller rundt om hækken. Vælg mellem 8 forskellige lysspil. Med memory funktion der husker sidste

Produktspecifikationer

Kategori: Julelys
EAN: 5999097980126
Varenr.: 3539
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Lyskæde Udendørs - Julelys - 14M - 180 LED Dioder - Varm Hvid
159 kr
Til butik
Lyskæde Udendørs - Julelys - 14M - 180 LED Dioder - Varm Hvid billede

Produktinformation

Skab en hyggelig julestemning med vores julelysDenne jule lyskæde kommer med 180 LED dioder og er 14 meter lang. Den er velegnet til større julebelysnings projekter, som f.eks. omkring et hus, bygning, hæk, terrasse m.m. Lyskæden er med dens varme hvide l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Julelys
EAN: 5999097980126
Varenr.: 1897
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
14 meter udendørs LED julelyskæde - IP44, 230V, 180 LED, varm hvid
162,33 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
14 meter udendørs LED julelyskæde - IP44, 230V, 180 LED, varm hvid
162,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store150 kr150 krKøb
2DetLED.dk150 kr150 krKøb
3PlusLED.dk159 kr159 krKøb
4EL-GROSSISTEN162,33 kr162,33 krKøb
5EL-NETSALG162,33 kr162,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V

PriceData har fulgt prisen på 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V i 176 dage. Den nuværende pris er 150 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 14 m. varm hvid LED julelyskæde - 180 LED, memory funktion, IP44 udendørs, 230V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret