Gå til hovedindhold

LEDlife 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm

LEDlifeLamperEAN: 5740031807371
Pris fra 159 krtil 203 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm
-22%159 kr
Før 203 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

DuoLume 12W væglampe - stilrent op/ned-lys til alle facader DuoLume 12W væglampe er en robust og rektangulær løsning, der leverer et behageligt op- og nedadgående lys. Med sit enkle, sorte design i aluminium er lampen velegnet til både indgange, garagep...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Indendørs væglamper
EAN: 5740031807371
Varenr.: 24173
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LEDlife DuoLume 12W vglampe - op/ned, inde/ude, inkl. lyskilde, IP65, 1000lm, RA 80, 230V input, sort
159 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm
203 kr
Til butik
12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

DuoLume er en flad sort væglampe i rektangulært design, der lyser både op og ned. Det giver et hyggeligt, blødt lys på væggen frem for et hårdt spotlight. Den aflange form giver et lidt mere markant udtryk og passer godt ved større indgange, garageporte,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Indendørs væglamper
EAN: 5740031807371
Varenr.: 24173
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDlife DuoLume 12W Sort Væglampe - Op/Ned, Inde/Ude, Inkl. Lyskilde - IP65 Godkendt, 1000lm - RA 80, 230V Input
203 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store159 kr159 krKøb
2WATTOO.DK159 kr159 krKøb
3DetLED.dk203 kr203 krKøb
4EL-GROSSISTEN203 kr203 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm i 87 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for 12W DuoLume væglampe - Rektangel, IP65, sort, op/ned, inde / ude, inkl. lyskilde - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026159 kr44 kr (22%)
9. mar. 2026203 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret