Gå til hovedindhold

Spectrum 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold

SpectrumStrømforsyningEAN: 5904433130813

Sammenlign priser på 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold
228 kr
Til butik
120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold billede

Produktinformation

Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevaringsrum (100 lux)Garage (min 200 lux)Køkken / Kontor (min 300 lux)Præcisionsarbejde (500 lux)10 m21 stk.1 stk.2 stk.2 stk.25 m21 stk.2 stk.3 stk.5 stk.100 m24 stk.7 stk.10 stk.16 stk. Effektiv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: LED Paneler 120x30 cm
EAN: 5904433130813
Varenr.: 11758
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
120x30 bagbelyst LED panel, 40W, 6000K, hvid kant - Spectrum
228 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold
228 kr
Til butik
120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold billede

Produktinformation

Kan sættes direkte opi et 120x30 loft hul eller monteres med en ramme. Leverer et flot lys med høj spredning. Panelet leveres komplet med en ikke dæmpbar driver som kan tilsluttes 230V. Estimerede antal lyskilder (Ved monteringshøjde 2,4 m): Opbevari...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: LED Paneler 120x30 cm
EAN: 5904433130813
Varenr.: 11758
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Spectrum 120x30 Bageley LED panel - 40W, hvid kant
228 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store228 kr228 krKøb
2WATTOO.DK228 kr228 krKøb
3DetLED.dk228 kr228 krKøb
4EL-GROSSISTEN228 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold

PriceData har fulgt prisen på 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold i 132 dage. Laveste pris i perioden er 203 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for 120x30 bagbelyst LED panel, 40W - Hvid kant - Dæmpbar : Ikke dæmpbar, Kulør : Kold de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026228 kr25 kr (12%)
7. maj 2026203 kr25 kr (11%)
6. maj 2026228 kr25 kr (12%)
21. mar. 2026203 kr25 kr (11%)
20. mar. 2026228 kr25 kr (12%)
17. mar. 2026203 kr25 kr (11%)
16. mar. 2026228 kr25 kr (12%)
4. mar. 2026203 kr25 kr (11%)
3. mar. 2026228 kr25 kr (12%)
22. jan. 2026203 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret