Gå til hovedindhold

V-Tac LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20

V-TacAlle TilbudEAN: 3800230624673
Pris fra 84 krtil 136,08 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 52,08 kr (38% besparelse)

Sammenlign priser på LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
120cm T8 LED grundarmatur - Til 2x 120cm LED rør, IP20 indendørs
84 kr
Til butik
120cm T8 LED grundarmatur - Til 2x 120cm LED rør, IP20 indendørs billede

Produktinformation

120cm T8 LED grundarmatur til to LED rør Dette 120cm T8 LED grundarmatur er konstrueret til montering af to 120 cm T8 LED rør og er velegnet til belysning i værksteder, garager eller lignende indendørs arealer. Armaturet har en åben konstruktion, der sikr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Lysstofrør Armatur
EAN: 3800230624673
Varenr.: 1954
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20
84 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
120cm T8 LED grundarmatur - Til 2x 120cm LED rør, IP20 indendørs
84 kr
Til butik
120cm T8 LED grundarmatur - Til 2x 120cm LED rør, IP20 indendørs billede

Produktinformation

Åbent LED armatur klar til monteringaf 2 stk. 120 cm T8 LED rør. 120 centimeter langt, og ideel til brug på kontoret, i gangen eller i butikken. Uden ballast/forkobling, passer ikke til LED rør der kræver ballast. Leveres uden LED rør. LED T8 rør købes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: V-Tac
Kategori: Lysstofrør Armatur
EAN: 3800230624673
Varenr.: 1954
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LED Grundarmatur 120cm til 2xT8 LED rør IP20
136,08 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store84 kr84 krKøb
2WATTOO.DK84 kr84 krKøb
3DetLED.dk84 kr84 krKøb
4EL-NETSALG136,08 kr136,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20

PriceData har fulgt prisen på LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20 i 106 dage. Den nuværende pris er 84 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for LED grundarmatur til T8 til 2 x 120 cm LED rr, T8, indendrs, 230V, IP20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. feb. 202684 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret