Gå til hovedindhold

Spectrum 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt

SpectrumEAN: 5902650514478
Pris fra 92 krtil 130 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86 kr 16. maj

Sammenlign priser på 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 92 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt
92 kr
Til butik
120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt billede

Produktinformation

120cm Limea T8 LED armatur til krævende miljøer Dette 120cm Limea T8 LED armatur er konstrueret til montering i fugtige eller støvede omgivelser, hvor driftssikkerhed er i højsædet. Armaturet er udført i robust plastik og er designet til at rumme to 120 c...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: Lysstofrør Armatur
EAN: 5902650514478
Varenr.: 6482
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrdet - Til 2x 120cm LED rr, IP65 vandtt
92 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt
92 kr
Til butik
120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt billede

Produktinformation

Vandtæt armatur klar til2 x 120 cm LED rør. Uden ballast/forkobling, passer ikke til LED rør der kræver ballast. Armaturet er gennemfortrådet, for nem seriekobling. Op til 4 stk. armaturer i serie. Leveres uden LED rør. LED T8 rør købes separat

Produktspecifikationer

Mærke: Spectrum
Kategori: Lysstofrør Armatur
EAN: 5902650514478
Varenr.: 6482
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Limea LED armatur for LED rør 2x120cm IP65
119,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LUMINAIRE BASE LED 2XT8 G13 120 CM IP65
130 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store92 kr92 krKøb
2WATTOO.DK92 kr92 krKøb
3DetLED.dk92 kr92 krKøb
4EL-NETSALG119,95 kr119,95 krKøb
5CompuMail DK130 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt

PriceData har fulgt prisen på 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt i 175 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 22. december 2025), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 92 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for 120cm Limea T8 LED armatur, gennemfortrådet - Til 2x 120cm LED rør, IP65 vandtæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202692 kr6 kr (7%)
16. maj 202686 kr6 kr (7%)
15. maj 202692 kr6 kr (7%)
14. maj 202686 kr6 kr (7%)
18. feb. 202692 kr9 kr (9%)
25. jan. 2026101 kr6 kr (6%)
24. dec. 202595 kr15 kr (19%)
22. dec. 202580 kr15 kr (16%)
12. dec. 202595 kr5 kr (5%)
11. dec. 2025100 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret