Gå til hovedindhold

Viega 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211267339
Pris fra 51,99 krtil 79 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 27,01 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 10. apr.

Sammenlign priser på 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51.99 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelrør 1/2X100
51,99 kr
Til butik
Rødgods Nippelrør 1/2X100 billede

Produktinformation

NIPPELRØR 1/2 X 100 RØDGODS Søgetermer: 0204019541 - - 048410204 - 4015211267339

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211267339
Varenr.: 8014858813762
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelrør 1/2" x 100 mm rødgods
52 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelrør 1/2 x 100 mm rødgods
52,13 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelrør 1/2x100
53,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze
57,98 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 100 mm x 1/2"
59 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nippelrør 1/2 X 100 Rødgods
65 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelrør, 100 mm x 1/2"
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk51,99 kr51,99 krKøb
2Proshop DK52 kr91 krKøb
3CS MEGASTORE DK52,13 kr91,13 krKøb
4MaintainIt53,75 kr53,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN57,98 kr57,98 krKøb
6BilligVVS DK59 kr59 krKøb
7Elvvs.dk65 kr65 krKøb
8CompletVVS79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze i 180 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 52 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 51,99 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 1/2" x 100 mm Nippelrør Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202651,99 kr2,99 kr (6%)
27. maj 202649 kr2,99 kr (6%)
20. maj 202651,99 kr
19. maj 202652 kr
15. maj 202651,99 kr2,99 kr (6%)
12. maj 202649 kr2,99 kr (6%)
2. maj 202651,99 kr2,99 kr (6%)
1. maj 202649 kr2,99 kr (6%)
26. apr. 202651,99 kr
15. apr. 202651,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret