Gå til hovedindhold

Viega 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211264024
Pris fra 28,73 krtil 42 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 13,27 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27 kr 23. apr.

Sammenlign priser på 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.73 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Vinkel Mf/Np 90Gr 1/2
28,73 kr
Til butik
Rødgods Vinkel Mf/Np 90Gr 1/2 billede

Produktinformation

Vinkel 1/2" rødgods 90 grader muffe/nippel Søgetermer: 0204018500 - 264024 - 048092304 - 4015211264024

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211264024
Varenr.: 8014862811458
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 1/2"
29 kr
Til butik
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 1/2" billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
EAN: 4015211264024
Varenr.: 048092304
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods vinkel mf/np 90gr 1/2
30 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze
32,04 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Vinkel 1/2 rødgods 90 grader muffe/nippel
32,78 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Bøjning 90° muffe/nippel 1/2" rødgods
33 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods vinkel muffe/nippel, 90°, 1/2"
42 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk28,73 kr28,73 krKøb
2BilligVVS DK29 kr29 krKøb
3MaintainIt30 kr30 krKøb
4EL-GROSSISTEN32,04 kr32,04 krKøb
5CS MEGASTORE DK32,78 kr71,78 krKøb
6Proshop DK33 kr72 krKøb
7CompletVVS42 kr42 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze i 146 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 28,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 28,73 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for 1/2" Vinkel 90° muffe/nippel Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202628,73 kr1,73 kr (6%)
23. apr. 202627 kr1 kr (4%)
7. jan. 202628 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret