Gå til hovedindhold

Viega 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel

ViegaSanitetEAN: 4015211348663
Pris fra 119 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega vinkelunion muffe-nippel 1/2 "
119 kr
Til butik
Viega vinkelunion muffe-nippel 1/2 " billede

Produktinformation

Forskruning - rødgods eller siliciumbronze.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 348663
EAN: 4015211348663
Varenr.: 3274501
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods vinkelunion, 1/2"
135 kr
Til butik
Rødgods vinkelunion, 1/2" billede

Produktinformation

Rødgods fittings anvendes til samling af rør godkendt til brugsvand. Rødgodslegeringen er særdeles korrosionsbestandig og fri for afzinkning og spændingskorrosion. Rødgods er derfor velegnet til det aggressive drikkevand, og anvendes som alternativ til me...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Størrelse: 1/2"
EAN: 4015211348663
Varenr.: 048343304
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel
135,86 kr
Til butik
1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 4015211348663
Varenr.: 15843981558095
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods vinkelunion, 1/2"
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2BilligVVS DK135 kr135 krKøb
3EL-GROSSISTEN135,86 kr135,86 krKøb
4CompletVVS169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel

PriceData har fulgt prisen på 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel i 180 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for 1/2" Rødgods Silicium Bronze vink. forskr. Muffe/nippel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026119 kr2 kr (2%)
2. apr. 2026121 kr6 kr (5%)
21. jan. 2026127 kr1 kr (1%)
7. jan. 2026126 kr5 kr (4%)
31. dec. 2025121 kr2 kr (2%)
22. dec. 2025123 kr1 kr (1%)
21. dec. 2025124 kr1 kr (1%)
20. dec. 2025123 kr1 kr (1%)
19. dec. 2025124 kr1 kr (1%)
4. dec. 2025123 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret