Gå til hovedindhold

LEDlife 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

LEDlifeLyskilderEAN: 5744002520337

Sammenlign priser på 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 230 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
230 kr
Til butik
114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør Dette 114,9 cm lange T5-115 EXT LED rør er konstrueret til brug i eksisterende armaturer med G5-fatning. Ved at anvende en ekstern driver sikres en stabil drift og mulighed for dæmpning via Triac, hvilket gør røret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: T5 Dæmpbar LED lysstofrør
EAN: 5744002520337
Varenr.: 968
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
230 kr
Til butik
114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Med ekstern driver. Passer i armatur til de tyndere T5 rør, med G5 fatning Effektiv og dæmpbar belysning med 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rørDette 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør er skabt til dig, der ønsker at opgradere hjemmets bel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: T5 Dæmpbar LED lysstofrør
EAN: 5744002520337
Varenr.: 968
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDlife T5-115 EXT - Dæmpbar, 12W LED rør, 114,9 cm, Erstatter 30W, 230V, 1350lm, RA80
230 kr
Til butik
LEDlife T5-115 EXT - Dæmpbar, 12W LED rør, 114,9 cm, Erstatter 30W, 230V, 1350lm, RA80 billede

Produktinformation

Den eksterne driver gør det nemt at tilslutte og styre armaturet, og det passer perfekt til de tyndere T5-rør. Med G5-fatningen kan du let montere røret i armaturet. Dette armatur er en pålidelig og sikker løsning til dine belysningsbehov. Med den ekstern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Lyskilder
EAN: 5744002520337
Varenr.: 15841166229839

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store230 kr230 krKøb
2DetLED.dk230 kr230 krKøb
3EL-GROSSISTEN230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm i 87 dage. Den nuværende pris er 230 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 114,9cm / 12W Dæmpbar T5-115 EXT LED rør - Triac Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026230 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret