Gå til hovedindhold

Viega 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211266462
Pris fra 30,72 krtil 55 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 24,28 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 20. apr.

Sammenlign priser på 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30.72 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Nippelmuffe 1 1/4X1
30,72 kr
Til butik
Rødgods Nippelmuffe 1 1/4X1 billede

Produktinformation

Nippelmuffe 1 1/4"x1" rødgods Søgetermer: 0204019059 - 266462 - 048241351 - 4015211266462

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211266462
Varenr.: 8014857765186
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods nippelmuffe 1 1/4x1
31,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega nippelmuffe 1 1/4 x 1 rødgods
31,41 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze
34,26 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Nippelmuffe 1 1/4" x 1" rødgods
35 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Viega nippelmuffe 114 x 1 rødgods
42 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 1"
45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods nippelmuffe, 1 1/4" x 1"
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk30,72 kr30,72 krKøb
2MaintainIt31,25 kr31,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK31,41 kr70,41 krKøb
4EL-GROSSISTEN34,26 kr34,26 krKøb
5Proshop DK35 kr74 krKøb
6Elvvs.dk42 kr42 krKøb
7CompletVVS45 kr45 krKøb
8BilligVVS DK55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze i 161 dage. Laveste pris i perioden er 26,25 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 30,72 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for 1.1/4" x 1" nippelmuffe, rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202630,72 kr
28. maj 202630 kr
26. maj 202630,72 kr
23. maj 202630 kr
22. maj 202630,72 kr
19. maj 202630 kr
18. maj 202630,72 kr
14. maj 202630 kr
13. maj 202630,72 kr
11. maj 202630 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret