Gå til hovedindhold

Viega 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211269135
Pris fra 44,82 krtil 95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50,18 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 42 kr 1. apr.

Sammenlign priser på 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44.82 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Brystnippel 1 1/4
44,82 kr
Til butik
Rødgods Brystnippel 1 1/4 billede

Produktinformation

Brystnippel 1 1/4" rødgods Søgetermer: 0204019279 - 269135 - 048280310 - 4015211269135

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Apparel & Accessories
EAN: 4015211269135
Varenr.: 8014856028482
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Brystnippel 1 1/4 rødgods
46 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Brystnippel 1 1/4" rødgods
46 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods brystnippel 1 1/4
46,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze
49,97 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods brystnippel, 1 1/4"
75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods brystnippel, 1 1/4"
95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk44,82 kr44,82 krKøb
2CS MEGASTORE DK46 kr85 krKøb
3Proshop DK46 kr85 krKøb
4MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN49,97 kr49,97 krKøb
6CompletVVS75 kr75 krKøb
7BilligVVS DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze i 161 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 44,82 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 1.1/4" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202644,82 kr
31. maj 202645 kr
20. maj 202644,82 kr
19. maj 202645 kr
26. apr. 202644,82 kr
14. apr. 202644,26 kr
13. apr. 202645 kr1 kr (2%)
10. apr. 202646 kr1 kr (2%)
9. apr. 202645 kr3 kr (7%)
1. apr. 202642 kr2,26 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret