Gå til hovedindhold

10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk

LEGOByggelegetøjApp-styret togsætKreativ leg og læringEAN: 5702017583822

LEGO DUPLO 10427 Interaktivt Oplevelsestog med 57 dele og 4 figurer. Togsæt der udvikler finmotorik og kreativitet gennem interaktiv leg med lys og lyde. Læs mere

Pris fra 451 krtil 744 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 293 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 17. mar.

Sammenlign priser på 10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 451 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO 10427 Interaktivt oplevelsestog
451 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® DUPLO - Interaktivt Oplevelsestog 10427 - 57 Dele
-20%461,56 kr
Før 576,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Duplo 10427 Interaktivt oplevelsestog
469 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk
519 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego Duplo - Interaktivt Oplevelsestog - 10427
579,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO DUPLO Town - Interaktivt eventyrtog (10427)
582 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO DUPLO togbane - Interactive Adventure Train (10427)
-6%589 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
10427 LEGO DUPLO Town Interaktivt oplevelsestog
599,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO DUPLO togbane - Interactive Adventure Train (10427)
-6%609 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Interaktivt oplevelsestog 10427
699,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Interaktivt oplevelsestog 10427
699,95 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
LEGO DUPLO Town interaktivt eventyrtog 10427
744 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK451 kr490 krKøb
2Kids-world.dk461,56 kr461,56 krKøb
3CS MEGASTORE DK469 kr508 krKøb
4Geekd519 kr519 krKøb
5Gucca.dk579,95 kr579,95 krKøb
6Teknikproffset DK582 kr641 krKøb
7Boligcenter DK589 kr589 krKøb
8Legekæden599,95 kr599,95 krKøb
9Vivas DK609 kr688 krKøb
10Pixizoo DK699,95 kr699,95 krKøb
11BabySam DK699,95 kr699,95 krKøb
12Komplett DK744 kr744 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

LEGO DUPLO 10427 Interaktivt Oplevelsestog

LEGO

LEGO DUPLO 10427 Interaktivt Oplevelsestog med 57 dele og 4 figurer. Togsæt der udvikler finmotorik og kreativitet gennem interaktiv leg med lys og lyde.

• duplo tog
• lego interaktivt tog
• byggeklodser tog
• elektronisk tog
• togsæt børn
• Kreativ leg og læring
• App-styret togsæt

Beskrivelse

LEGO DUPLO 10427 Interaktivt Oplevelsestog er det perfekte togsæt for børn fra 2 år. Dette interaktive legesæt indeholder 57 dele, 4 figurer og 3 minimodeller, samt et elektronisk tog med lys og lyde. Børn kan bygge park, strand, togstation eller hjem og styre toget gennem 3 funktionsklodser. Den gratis LEGO DUPLO app Interactive Trains giver mulighed for at optage egne lyde og fjernstyre toget. Sættet udvikler tålmodighed, finmotorik og kreativitet, mens børn planlægger ruter og bygger togbaner. Toget aktiveres af funktionsklodser og afspiller realistiske lyde. Perfekt gave til små togentusiaster der elsker kreativ byggefun.

Specifikationer

alder:2-10 år
vægt:Ca. 1,5 kg
figurer:4 stk
batterier:4 AA batterier (medfølger ikke)
udvikling:Finmotorik, kreativitet, tålmodighed
antal_dele:57 stk
funktioner:Lys og lyde
app_support:LEGO DUPLO Interactive Trains app
dimensioner:378 x 480 x 94 mm
minimodeller:3 stk

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilke batterier skal jeg bruge?

Toget bruger 4 stk. AA alkaliske batterier. Du kan også bruge 1,2V opladelige AAA-batterier. Batterierne medfølger ikke.

Kan jeg styre toget med min telefon?

Ja, med den gratis LEGO DUPLO Interactive Trains app kan du styre toget, optage egne lyde og få inspiration til nye modeller.

Hvad kan børn bygge med dette sæt?

Børn kan bygge park, strand, togstation eller familiens hjem. De 3 funktionsklodser aktiverer forskellige lyde når toget kører over dem.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på 10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 440 kr.

Den nuværende pris på 451 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 10427 LEGO DUPLO Interactive Adventure Railway - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026451 kr10,56 kr (2%)
25. maj 2026461,56 kr7,44 kr (2%)
24. maj 2026469 kr7,44 kr (2%)
19. maj 2026461,56 kr7,44 kr (2%)
9. maj 2026469 kr9 kr (2%)
6. maj 2026460 kr9 kr (2%)
24. apr. 2026469 kr10 kr (2%)
8. apr. 2026479 kr150 kr (46%)
17. mar. 2026329 kr150 kr (31%)
10. feb. 2026479 kr80 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret