Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A

Sammenlign priser på 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
100W / 24V DC strømforsyning - 4,16A, IP20 indendørs, Flicker free
113 kr
Til butik
100W / 24V DC strømforsyning - 4,16A, IP20 indendørs, Flicker free billede

Produktinformation

Pålidelig 100W / 24V DC strømforsyning til LED-installationer Denne 100W / 24V DC strømforsyning er udviklet specifikt til drift af LED-strips i indendørs miljøer. Enheden er konstrueret med aflastning i begge ender, hvilket sikrer en stabil og holdbar fa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 24V strømforsyninger
EAN: 5740031813976
Varenr.: 29593
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Strmforsyning, 100W, 24V DC, 4,16A, IP20, Flicker free
113 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
100W / 24V DC strømforsyning - 4,16A, IP20 indendørs, Flicker free
113 kr
Til butik
100W / 24V DC strømforsyning - 4,16A, IP20 indendørs, Flicker free billede

Produktinformation

Flicker fri 24V strømforsyning 100W Aflastning i begge ender, så ledningerne sidder bedre fast. 24VDC. Input:230V. Perfekttil LEDstrips. Automatisk sikring ved fejlstrøm, så den slår fra ved kortslutning, overspænding eller for meget strøm. Strømforsyn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 24V strømforsyninger
EAN: 5740031813976
Varenr.: 29593
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A
113 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store113 kr113 krKøb
2WATTOO.DK113 kr113 krKøb
3DetLED.dk113 kr113 krKøb
4EL-GROSSISTEN113 kr113 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A

PriceData har fulgt prisen på 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A i 85 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for 100W Flicker Free 24V Strømforsyning til Indendørs Brug - IP20, 4,16A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026113 kr11 kr (11%)
7. maj 2026102 kr11 kr (10%)
6. maj 2026113 kr11 kr (11%)
21. mar. 2026102 kr11 kr (10%)
20. mar. 2026113 kr11 kr (11%)
17. mar. 2026102 kr11 kr (10%)
16. mar. 2026113 kr11 kr (11%)
9. mar. 2026102 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret