Gå til hovedindhold

100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm

TillexKablerEAN: 5701925262775
Pris fra 91,66 krtil 205 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113,34 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,44 kr 23. maj

Sammenlign priser på 100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 91.66 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PLUGS FP8 8x40 mm. - 100 stk.
91,66 kr
Til butik
PLUGS FP8 8x40 mm. - 100 stk. billede

Produktinformation

8x40mm plugs.100 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: Rawplugs
EAN: 5701925262775
Varenr.: 15845591056719
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
91,66 kr
Til butik
PLUGS FP8 8x40 mm. - 100 stk. billede

Produktinformation

PLUGS FP8 8x40 mm i pakke med 100 styk er designet til effektiv fastgørelse i murværk og beton. Pluggenes dimensioner på 8 mm i diameter og 40 mm i længde sikrer en stabil forankring, der passer til en bred vifte af skrue- og monteringsopgaver. Med 100 st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rawplugs
EAN: 5701925262775
Varenr.: 15110414729542
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm
119 kr
Til butik
100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm billede

Produktinformation

Tillex rawlplug i størrelse Ø8 Tillex Flex rawlplugs er dobbelt expanderende.Bruges f.eks. til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og meget mere. Antal i æske: 100stk Størrelse: Ø8mm Længde: 40mm Materiale: Højkvalitets genanvendt nylon (PA6)Halog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: gray
Størrelse: 8x40 mm
EAN: 5701925262775
Varenr.: 8339344484
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex Flex dybel, Ø8x40 mm
200 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm
200 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex FP Flex rawlplug, Ø8x40 mm
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN91,66 kr91,66 krKøb
2EL-NETSALG91,66 kr91,66 krKøb
3LavprisEl119 kr119 krKøb
4BilligVVS DK200 kr200 krKøb
5LavprisVærktøj200 kr200 krKøb
6Greenline205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm

PriceData har fulgt prisen på 100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 0,38 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 91,66 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 91,66 kr er 196% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for 100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for 100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø8x40 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202691,66 kr91,22 kr (20732%)
23. maj 20260,44 kr91,22 kr (100%)
22. maj 202691,66 kr91,22 kr (20732%)
24. apr. 20260,44 kr91,22 kr (100%)
23. apr. 202691,66 kr91,22 kr (20732%)
28. mar. 20260,44 kr91,22 kr (100%)
27. mar. 202691,66 kr91,22 kr (20732%)
22. mar. 20260,44 kr91,22 kr (100%)
21. mar. 202691,66 kr91,22 kr (20732%)
6. mar. 20260,44 kr91,22 kr (100%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret