Gå til hovedindhold

100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm

TillexKablerEAN: 5701925262577
Pris fra 0,39 krtil 205 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 204,61 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 0.39 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Tillex Flex Plugs FP 6 6,0x30, Grå, 100 stk.
0,39 kr
Til butik
Tillex Flex Plugs FP 6 6,0x30, Grå, 100 stk. billede

Produktinformation

Flex plugs - dobbeltexpanderende plugsPlastmateriale: Højkvalitets genanvendt nylon (PA6). Halogenfri og temperaturbestandig fra -40ºC til +80ºC.Dobbelt ekspanderende plugsKraftige vinger på pluggen forhindrer rotation ved monteringTræ- og spånpladeskruer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Plugs
EAN: 5701925262577
Varenr.: 8339344468
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plugs Flex FP6 6x30 mm grå (100)
0,4 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø6x30 mm
119 kr
Til butik
100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø6x30 mm billede

Produktinformation

Tillex rawlplug i størrelse Ø6 Tillex Flex rawlplugs er dobbelt expanderende.Bruges f.eks. til fastgørelse af spejle, vægskabe, fodlister og meget mere. Antal i æske: 100stk Størrelse: Ø6mm Længde: 30mm Materiale: Højkvalitets genanvendt nylon (PA6)Halog...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: gray
Størrelse: 6 x 30 mm
EAN: 5701925262577
Varenr.: 8339344468
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm
200 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
100 stk Tillex FP Flex rawlplug på Ø6x30 mm
200 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex Flex dybel, Ø6x30 mm
205 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex FP Flex rawlplug, Ø6x30 mm
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk0,39 kr0,39 krKøb
2EL-GROSSISTEN0,4 kr0,4 krKøb
3LavprisEl119 kr119 krKøb
4LavprisVVS200 kr200 krKøb
5LavprisVærktøj200 kr200 krKøb
6BilligVVS DK205 kr205 krKøb
7Greenline205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm

PriceData har fulgt prisen på 100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 0,33 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 0,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 0 kr.

Den nuværende pris på 0,39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 100 stk Tillex Flex dybel 6x30 (Ø6 mm.) passer til skruer Ø3,5-4,5mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20260,39 kr
1. jun. 20260,4 kr
23. maj 20260,39 kr
22. maj 20260,4 kr
24. apr. 20260,39 kr
23. apr. 20260,4 kr
28. mar. 20260,39 kr
27. mar. 20260,4 kr
22. mar. 20260,39 kr
21. mar. 20260,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret