Gå til hovedindhold

100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur

TillexKablerEAN: 5701925111202
Pris fra 20 krtil 119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 0,44 kr 23. maj

Sammenlign priser på 100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clips 3-5 16mm sømlængde natur - 100 stk.
20 kr
Til butik
Clips 3-5 16mm sømlængde natur - 100 stk. billede

Produktinformation

Ledningsclips for anvendelse i træ og spånplader.Udført i elastisk og slagfast materiale der tåler varme og kulde. Slagfat PP (polypropen). Søm i hærdet og forzinket stål.Temperaturområde fra -40°C til +80°C

Produktspecifikationer

Kategori: Andre farver
EAN: 5701925111202
Varenr.: 15845553045839
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
20 kr
Til butik
Clips 3-5 16mm sømlængde natur - 100 stk. billede

Produktinformation

Clips 3-5 16mm sømlængde i naturfarve er designet til sikker og diskret fastgørelse af runde ledninger med en diameter mellem 3 og 5 millimeter. Med en pakke indeholdende 100 stk. får du en praktisk løsning til at holde ledninger pænt på plads på forskell...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Andre farver
EAN: 5701925111202
Varenr.: 15110404800838
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
100 stk Tillex kabelclips rund 3-5/16 mm i natur
33 kr
Til butik
100 stk Tillex kabelclips rund 3-5/16 mm i natur billede

Produktinformation

Ledningsholdere til runde ledninger Klipsen anvendes til at fastgøre ledninger på væggen eller i loftet. Kabelklipsene kan bruges i mursten, beton, gasbeton og træ. Klips til runde ledninger Til fastgørelse af kabler Velegent til spånplader og træ

Produktspecifikationer

Mærke: Tillex
Kategori: Kabler
Farve: natural
Størrelse: 3-5 mm
EAN: 5701925111202
Varenr.: 8339340129
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur
119 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, natur
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN20 kr20 krKøb
2EL-NETSALG20 kr20 krKøb
3LavprisEl33 kr33 krKøb
4BilligVVS DK119 kr119 krKøb
5Greenline119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur

PriceData har fulgt prisen på 100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur i 175 dage. Laveste pris i perioden er 0,38 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 11 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er 82% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 100 stk Tillex kabelclips 3-5/16 mm, rund, natur de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202620 kr19,56 kr (4445%)
23. maj 20260,44 kr19,56 kr (98%)
22. maj 202620 kr19,56 kr (4445%)
24. apr. 20260,44 kr19,56 kr (98%)
23. apr. 202620 kr19,56 kr (4445%)
28. mar. 20260,44 kr19,56 kr (98%)
27. mar. 202620 kr19,56 kr (4445%)
22. mar. 20260,44 kr19,56 kr (98%)
21. mar. 202620 kr19,56 kr (4445%)
6. mar. 20260,44 kr19,56 kr (98%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret