Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302132190
Pris fra 31 krtil 280 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 249 kr (89% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 25. maj

Sammenlign priser på 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK IHC ®Wireless, Fuga afdækning f/stikkontakt koksgrå
31 kr
Til butik
LK IHC ®Wireless, Fuga afdækning f/stikkontakt koksgrå billede

Produktinformation

Afdækning for LK FUGA Wireless stikkontakt.

Produktspecifikationer

Kategori: LK IHC ® Wireless
EAN: 5703302132190
Varenr.: 32109
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå
259 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå
279 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå
280 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK wireless afdækning for stikkontakt, koksgrå
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk31 kr31 krKøb
2LavprisEl259 kr259 krKøb
3LavprisVærktøj279 kr279 krKøb
4BilligVVS DK280 kr280 krKøb
5Greenline280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå

PriceData har fulgt prisen på 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå i 176 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 60% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for 10 stk LK IHC Wireless Fuga afdækning for stikkontakt, koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202631 kr1 kr (3%)
25. maj 202630 kr229 kr (88%)
24. maj 2026259 kr229 kr (763%)
6. maj 202630 kr26,19 kr (47%)
5. maj 202656,19 kr26,19 kr (87%)
24. apr. 202630 kr4,8 kr (14%)
23. apr. 202634,8 kr4,8 kr (16%)
24. mar. 202630 kr4,8 kr (14%)
23. mar. 202634,8 kr4,8 kr (16%)
20. mar. 202630 kr4,8 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret