Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302132701
Pris fra 14 krtil 180 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 11,3 kr 1. apr.

Sammenlign priser på 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK IHC ®Wireless, Fuga batteri afdækning
14 kr
Til butik
LK IHC ®Wireless, Fuga batteri afdækning billede

Produktinformation

LK IHC ® Wireless ·reservedel batteri afdækning til Wireless batteritryk.

Produktspecifikationer

Kategori: LK IHC ® Wireless
EAN: 5703302132701
Varenr.: 32119
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK IHC Wireless Batteriafdækning
160 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK IHC Wireless batteriafdækning
180 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK IHC Wireless batteri afdækning
180 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri
180 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk14 kr14 krKøb
2LavprisEl160 kr160 krKøb
3BilligVVS DK180 kr180 krKøb
4Greenline180 kr180 krKøb
5LavprisVVS180 kr180 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri

PriceData har fulgt prisen på 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri i 162 dage. Laveste pris i perioden er 11,3 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 14 kr er 30% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for 10 stk LK IHC Wireless Afdækning til batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202614 kr146 kr (91%)
24. maj 2026160 kr146 kr (1043%)
20. maj 202614 kr2,5 kr (22%)
8. maj 202611,5 kr2,5 kr (18%)
7. maj 202614 kr2,5 kr (22%)
30. apr. 202611,5 kr2,5 kr (18%)
29. apr. 202614 kr2,5 kr (22%)
3. apr. 202611,5 kr
1. apr. 202611,3 kr1,7 kr (13%)
31. mar. 202613 kr1,7 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret