Gå til hovedindhold

Viega 1" Prop Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211266622
Pris fra 33,57 krtil 85 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 51,43 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 17. apr.

Sammenlign priser på 1" Prop Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33.57 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Prop 1
33,57 kr
Til butik
Rødgods Prop 1 billede

Produktinformation

Prop 1" rødgods Søgetermer: 0204019347 - - 048291308 - 4015211266622

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Plumbing
EAN: 4015211266622
Varenr.: 8014860386626
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods prop 1
35 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VIEGA Prop 1 rødgods
37 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Prop 1" rødgods
37 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1" Prop Rødgods Silicium Bronze
37,44 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Prop Viega Rødgods 1
39 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods prop, 1"
48 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods prop, 1"
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1" Prop Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1" Prop Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk33,57 kr33,57 krKøb
2MaintainIt35 kr35 krKøb
3CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
4Proshop DK37 kr76 krKøb
5EL-GROSSISTEN37,44 kr37,44 krKøb
6Elvvs.dk39 kr39 krKøb
7CompletVVS48 kr48 krKøb
8BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1" Prop Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1" Prop Rødgods Silicium Bronze i 173 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 36,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 33,57 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for 1" Prop Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for 1" Prop Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202633,57 kr1,43 kr (4%)
31. maj 202635 kr1,43 kr (4%)
20. maj 202633,57 kr1,43 kr (4%)
19. maj 202635 kr1,43 kr (4%)
14. maj 202633,57 kr
8. maj 202633 kr3,98 kr (11%)
7. maj 202636,98 kr2,98 kr (9%)
3. maj 202634 kr
26. apr. 202633,57 kr
19. apr. 202633,15 kr1,15 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret