Gå til hovedindhold

Viega 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze

ViegaSanitetEAN: 4015211266608
Pris fra 28 krtil 40 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rødgods Brystnippel 1
28 kr
Til butik
Rødgods Brystnippel 1 billede

Produktinformation

Brystnippel 1 rødgods Søgetermer: 0204019266 - 266608 - 048280308 - 4015211266608

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Apparel & Accessories
EAN: 4015211266608
Varenr.: 8014856094018
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rødgods brystnippel 1
28,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega brystnippel 1 rødgods
30,7 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rødgods brystnippel, 1"
31 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze
31,23 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Viega Brystnippel 1" rødgods
33 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rødgods brystnippel, 1"
40 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk28 kr28 krKøb
2MaintainIt28,75 kr28,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK30,7 kr69,7 krKøb
4BilligVVS DK31 kr31 krKøb
5EL-GROSSISTEN31,23 kr31,23 krKøb
6Proshop DK33 kr72 krKøb
7CompletVVS40 kr40 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze

PriceData har fulgt prisen på 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze i 145 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 28 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for 1" Brystnippel Rødgods Silicium Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202628 kr1 kr (4%)
8. jan. 202627 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret