Gå til hovedindhold

Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml.

Pris fra 199,95 krtil 249,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 170 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
AnneMarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress, 15ml.
199,95 kr
Til butik
AnneMarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress, 15ml. billede

Produktinformation

Øjencreme til sart hud.

Produktspecifikationer

Kategori: ZZ Sensitive - Sart hud
EAN: 4011061008665
Varenr.: 13319
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerative Eye Cream 15 ml
215 kr
Til butik
Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerative Eye Cream 15 ml billede

Produktinformation

Beroligende øjencreme til stresset og sensitiv hud Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerative Eye Cream er en specialudviklet øjencreme, der lindrer den følsomme hud omkring øjnene og reducerer synligheden af fine linjer. Det innovative pre- og probiotika-kompleks hjælper hudens mikroflora med at genfinde sin naturlige balance, så den gyldne orkidé kan udfolde sit fulde potentiale og arbejde for at berolige og beskytte huden. Med en styrket hudbarriere opnår du mindre følsomhed, reduceret reaktivitet og et sundere øjenområde – perfekt til hud, der nemt reagerer på stress, kulde, varme eller er overfølsom over for dufte. Hvorfor denne øjencreme er unik Pre- og probiotika-kompleks genopretter hudens balance og styrker den naturlige hudflora Reducerer synligheden af fine linjer og rynker omkring øjnene Lindrer og beroligar sensitiv hud, der reagerer på ydre påvirkninger Styrker hudens immunforsvar og fremmer cellefornyelse for en jævnere hudstruktur Sådan får du det bedste resultat Applicer forsigtigt omkring øjenområdet på rengjort hud, morgen og aften, og bank let ind med fingerspidserne. En effektiv løsning til sensitiv hud, der har brug for ekstra omsorg. Oplev Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerative Eye Cream i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Øjencreme
Størrelse: 15 ml
Artikel nr.: 88015
EAN: 4011061008665
Varenr.: 88015
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress - 15 ml - Annemarie Börlind
223 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Annemarie Börlind ZZ Sensitive Regenerative Eye Cream 15 ml
229 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
-10%233,95 kr
Før 259,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
ZZ Sensitive Regenerative Eye Cream - 15ML - AnneMarie Börlind
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk199,95 kr199,95 krKøb
2NordicFeel DK215 kr215 krKøb
3Økologisk-Supermarked223 kr223 krKøb
4Lyko DK229 kr229 krKøb
5Helsegrossisten.dk233,95 kr233,95 krKøb
6Signaturshop249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml.

PriceData har fulgt prisen på Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml. i 164 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 199,95 kr er 21% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Annemarie Börlind ZZ Sensitive Reg. Eye cream System anti-stress • 15ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026199,95 kr
30. maj 2026199 kr29 kr (17%)
13. mar. 2026170 kr16 kr (10%)
26. feb. 2026154 kr2 kr (1%)
6. feb. 2026156 kr7 kr (5%)
26. jan. 2026149 kr4 kr (3%)
15. jan. 2026145 kr5 kr (3%)
20. dec. 2025150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret