Gå til hovedindhold

Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

ZyXELNetværkEAN: 4718937630592
Pris fra 718 krtil 1.126 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 408 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 708 kr 24. maj

Sammenlign priser på Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 718 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NWA90AX Pro Trådløs forbindelse Hvid
718 kr
Til butik
Zyxel NWA90AX Pro Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Zyxel NWA90AX Pro - Trådløs forbindelse - 2.5G PoE uplink, 3x3 + 2x2 MU-MIMO-antenne, AX3000 Multi-gig, NebulaFlex Cloud - Wi-Fi 6 - 2.4 GHz, 5 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NWA90AXPRO-EU0102F
EAN: 4718937630592
Varenr.: 1001286659
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL NWA90AX Pro
767 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Access Point NWA90AXPRO
849 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt Wi‑Fi 6 Zyxel NWA90AX Pro - hvid
-24%879 kr
Før 1.159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt Wi‑Fi 6 Zyxel NWA90AX Pro - hvid
-24%899 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)
-0%936 kr
Før 936,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel NWA90AX Pro Trådløs forbindelse Hvid
979 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ZyXEL NWA90AX Pro Dual-Radio PoE - WiFi 6-basestation
1.126 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK718 kr718 krKøb
2Proshop DK767 kr806 krKøb
3Komplett DK849 kr849 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Vivas DK899 kr968 krKøb
6Dustin DK936 kr1.022,25 krKøb
7Ultrashop979 kr979 krKøb
8Teknikproffset DK1.126 kr1.185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) i 117 dage. Laveste pris i perioden er 708 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 894 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 787 kr.

Den nuværende pris på 718 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel Nwa90ax Pro 2400 Mbit/s Hvid Strøm Over Ethernet (poe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026718 kr46 kr (6%)
29. maj 2026764 kr54 kr (8%)
27. maj 2026710 kr6 kr (1%)
26. maj 2026716 kr48 kr (6%)
25. maj 2026764 kr56 kr (8%)
24. maj 2026708 kr6 kr (1%)
23. maj 2026714 kr6 kr (1%)
22. maj 2026720 kr44 kr (6%)
21. maj 2026764 kr44 kr (6%)
20. maj 2026720 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret