Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed

ZyXEL CommunicationsEAN: 4718937652129
Pris fra 1.987 krtil 2.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 432 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1987 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NWA240BE Trådløs forbindelse Hvid
1.987 kr
Til butik
Zyxel NWA240BE Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Zyxel NWA240BE - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - cloud-administreret

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NWA240BE-EU0101F
EAN: 4718937652129
Varenr.: 1003850442
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed
-11%2.079 kr
Før 2.333 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel NWA240BE Trådløs forbindelse Hvid
2.359 kr
Til butik
Zyxel NWA240BE Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Zyxel NWA240BE Trådløs Adgangspunkter - Hvid Opdag den ultimative trådløse løsning med Zyxel NWA240BE, et højtydende adgangspunkt designet til at optimere dit netværk. Med varenummer 4718937652129 tilbyder dette elegante, hvide apparat dualbånds support,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4718937652129
Varenr.: 132158
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel NWA240BE Wi‑Fi 7 access point - hvid
-14%2.399 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel NWA240BE Wi‑Fi 7 access point - hvid
-14%2.419 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.987 kr1.987 krKøb
2Proshop DK2.079 kr2.079 krKøb
3Ultrashop2.359 kr2.359 krKøb
4Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
5Vivas DK2.419 kr2.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed i 127 dage. Laveste pris i perioden er 1.987 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 2.272 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.107 kr.

Den nuværende pris på 1.987 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for ZyXEL NWA240BE - radio access point - Wi-Fi 7 - cloud-managed de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.987 kr15 kr (1%)
27. maj 20262.002 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.991 kr18 kr (1%)
25. maj 20262.009 kr11 kr (1%)
24. maj 20262.020 kr11 kr (1%)
22. maj 20262.031 kr11 kr (1%)
21. maj 20262.042 kr11 kr (1%)
20. maj 20262.031 kr22 kr (1%)
16. maj 20262.053 kr11 kr (1%)
14. maj 20262.064 kr26 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret