Gå til hovedindhold

Telekom Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router

TelekomEAN: 4718937649372
Pris fra 1.328 krtil 1.409 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 81 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.137 kr 13. maj

Sammenlign priser på Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1328 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel NR5111 trådløs router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) 5G Hvid
1.328 kr
Til butik
Zyxel NR5111 trådløs router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) 5G Hvid billede

Produktinformation

Zyxel NR5111. Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN dataoverførselshastighed (maks): 3000 Mbit/s. Ethernet LAN-grænsefladetype: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100,1000 Mbit/s. Generering af mobilnetværk: 5G, 4G standard: LTE, 5G-standard: Sub6 FDD, Sub6 SA/NSA, Sub6 TDD. Produkttype: Bordplade router, Produktfarve: Hvid. Antennedesign: Intern...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 99936616
EAN: 4718937649372
Varenr.: 1003674807
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router
1.348 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Zyxel NR5111 5G Wi‑Fi 6 router - dual‑band, Gigabit, hvid
-1%1.389 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zyxel NR5111 5G Wi‑Fi 6 router - dual‑band, Gigabit, hvid billede

Produktinformation

Stabilt 5G internet til hjem og kontorZyxel NR5111 giver dig hurtig og stabil trådløs forbindelse med 5G og Wi‑Fi 6. Den dual‑band router leverer høj kapacitet til mange enheder på både 2,4 og 5 GHz, så streaming, gaming og hjemmearbejde kører glat. Det elegante hvide kabinet passer diskret ind på reolen eller bordet.Praktisk design og fleksible tilslutningerNR5111 er en bordrouter med interne antenner og to Gigabit LAN-porte til kablede enheder. Den har NanoSIM-slot til mobilforbindelsen, USB-port samt DC-strømforsyning. Enheden drives af en MediaTek‑processor og kører Linux for stabil drift.Produkttype: BordrouterFarve: HvidMobilnet: 5G (Sub6 TDD/FDD, SA/NSA)Understøttede 5G-bånd: 700/800/900/1.800/2.100/2.300/2.500/2.600/3.500 MHz4G-standard: LTE; bånd 800/900/1.800/2.100/2.600 MHzSIM-kort: NanoSIMWi‑Fi-standarder: 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi‑Fi 6), dual‑band 2,4/5 GHzMaks. WLAN-hastighed: 3.000 Mbit/sLAN: 2 × RJ‑45 Gigabit Ethernet (10/100/1000 Mbit/s)WAN: Ethernet WAN; DSL WAN: NejUSB-port: JaStrøm: DC 12 V, 2 A (DC‑indgang)Processor: MediaTek, indbyggetIntern hukommelse: 4.096 MBFlashhukommelse: 1.024 MBOperativsystem: LinuxAntennedesign: InternMål (H × B × D): 14,9 × 4,1 × 19,4 cmVægt: 0,482 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Telekom
Kategori: Mobiltelefoner
Vægt: 0.89g
EAN: 4718937649372
Varenr.: 2080874
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel NR5111 5G Wi‑Fi 6 router - dual‑band, Gigabit, hvid
-1%1.409 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.328 kr1.328 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.348 kr1.348 krKøb
3Boligcenter DK1.389 kr1.389 krKøb
4Vivas DK1.409 kr1.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router

PriceData har fulgt prisen på Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router i 128 dage. Laveste pris i perioden er 1.137 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.658 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.281 kr.

Den nuværende pris på 1.328 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Zyxel NR5111, Wi-Fi 6 (802.11ax), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, 5G, Hvid, Bordplade router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.328 kr9 kr (1%)
29. maj 20261.337 kr121 kr (10%)
28. maj 20261.216 kr8 kr (1%)
26. maj 20261.224 kr8 kr (1%)
25. maj 20261.232 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.231 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.239 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.248 kr100 kr (7%)
18. maj 20261.348 kr39 kr (3%)
15. maj 20261.309 kr59 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret