Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n

Pris fra 3.438 krtil 4.966 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.528 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.326 kr 8. mar.

Sammenlign priser på ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3438 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Nebula FWA710 5G Outdoor PoE Router med 1 års Nebula Pro Licens
3.438 kr
Til butik
Zyxel Nebula FWA710 5G Outdoor PoE Router med 1 års Nebula Pro Licens billede

Produktinformation

Zyxel Nebula FWA710 - Trådløs router - WWAN 1GbE, 2.5GbE, LTE, 5G - Wi-Fi - 2,4 GHz - 4G, 5G - væg-monterbar, stangmonterbar - Med 1 års Nebula Pro licens

Produktspecifikationer

Artikel nr.: FWA-710-EU0102F
EAN: 4718937631247
Varenr.: 1002401705
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
5G router udendørs - Zyxel Nebula FWA710 med PoE og 1 års Nebula Pro
-8%3.599 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
5G router udendørs - Zyxel Nebula FWA710 med PoE og 1 års Nebula Pro
-8%3.619 kr
Før 3.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel Nebula FWA710 5G Outdoor PoE Router med 1 års Nebula Pro Licens
3.679 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n
4.966 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.438 kr3.438 krKøb
2Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
3Vivas DK3.619 kr3.688 krKøb
4Ultrashop3.679 kr3.679 krKøb
5Proshop DK4.966 kr4.966 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.136 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 3.449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.307 kr.

Den nuværende pris på 3.438 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for ZyXEL Nebula FWA710 5G NR Outdoor Router - Wireless router N Standard - 802.11n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20263.438 kr50 kr (1%)
23. apr. 20263.388 kr61 kr (2%)
18. mar. 20263.449 kr92 kr (3%)
17. mar. 20263.357 kr31 kr (1%)
8. mar. 20263.326 kr90 kr (3%)
7. mar. 20263.416 kr33 kr (1%)
5. mar. 20263.449 kr179 kr (5%)
1. mar. 20263.270 kr59 kr (2%)
28. feb. 20263.329 kr59 kr (2%)
20. feb. 20263.270 kr59 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret