Gå til hovedindhold

ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk

ZwillingKøkkenkniveEAN: 4009839665721
Pris fra 1.429,35 krtil 2.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 769,65 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.427 kr 28. maj

Sammenlign priser på ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1429.35 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshave
TrustScore 5 ud af 54,9
Zwilling Tanrei Urtekniv 10 cm, Micarta
-35%1.429,35 kr
Før 2.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zwilling Tanrei Urtekniv 10 cm, Micarta billede

Produktinformation

TANREI serien fra ZWILLING er en unik sammensætning af japansk håndværk og tysk ingeniørkunst, der er uden sidestykke i forhold til hårdhed og skarphed samt i sit unikke damaskdesign. Hver enkelt TANREI urtekniv har sit eget unikke bladmønster, som er k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Køkkenknive
EAN: 4009839665721
Varenr.: 18218801
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zwilling TANREI 10 cm Larding and garnishing knife
1.432 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk
1.823 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Tanrei skalkniv 10 cm Damaskus-sort
2.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshave1.429,35 kr1.429,35 krKøb
2CompuMail DK1.432 kr1.432 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.823 kr1.823 krKøb
4KitchenTime DK2.199 kr2.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.399 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 1.507 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.436 kr.

Den nuværende pris på 1.429,35 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for ZWILLING 30570-101-0, Skrællekniv, 10 cm, Stål, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.429,35 kr2,35 kr (0%)
28. maj 20261.427 kr2,35 kr (0%)
4. maj 20261.429,35 kr77,65 kr (5%)
3. maj 20261.507 kr77,65 kr (5%)
3. apr. 20261.429,35 kr
8. jan. 20261.429 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret