Gå til hovedindhold

Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn

ZwillingStegepanderEAN: 4009839676451
Pris fra 562 krtil 899,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 337,95 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 562 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling - Pure Fry Pan - Grøn - 24 cm
562 kr
Til butik
Zwilling - Pure Fry Pan - Grøn - 24 cm billede

Produktinformation

Zwilling Pure stegepande, 24 cm, i 18/10 rustfrit stål med slidstærk CERAFORCE® Black non-stick-belægning. Trelagsbund for hurtig og jævn varmefordeling.

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Pander
Artikel nr.: 1028865
EAN: 4009839676451
Varenr.: 3395613
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zwilling Pure stegepande - Grøn - 24 cm
658 kr
Til butik
Zwilling Pure stegepande - Grøn - 24 cm billede

Produktinformation

Vi præsenterer, Zwilling Pure Fry Pan, , et mesterværk inden for køkkengrej, der lover at løfte dine kulinariske eventyr. Denne 24 cm stegepande er ikke bare et værktøj, den er et vidnesbyrd om innovativt design og overlegen ydeevne. Panden er fremstillet af førsteklasses 18/10 rustfrit stål og er et fyrtårn af holdbarhed og stil, klar til at håndtere dine madlavningsbehov med finesse. Det, der adskiller denne stegepande fra andre, er dens slående grønne farve, der symboliserer friskhed og naturlig skønhed, samtidig med at den giver dit køkken et stænk af farve. Men æstetikken er kun begyndelsen. Panden har en revolutionerende trelagskonstruktion med en keramisk yderbelægning, der forbedrer både dens holdbarhed og tilberedningsevne. Den virkelige magi ligger i den, keramiske non-stick belægning CERAFORCE® Black. Denne næste generations belægning er konstrueret til at være op til tre gange mere holdbar end tidligere versioner, hvilket sikrer, at din stegeoplevelse er glat og problemfri. Sig farvel til mad, der klæber til overfladen, og goddag til perfekt stegning og sautering hver gang. Uanset om du vender pandekager eller steger en bøf, leverer denne pande ensartede, førsteklasses resultater. Ud over non-stick-egenskaberne er pandens trelagsbund designet til hurtig og jævn varmefordeling. Det betyder, at din mad tilberedes jævnt, hvilket reducerer risikoen for hot spots og sikrer, at alle retter tilberedes til perfektion. Den robuste konstruktion i rustfrit stål giver ikke kun fremragende varmelagring, men sikrer også pandens lange levetid, hvilket gør den til en pålidelig følgesvend i dit køkken i mange år fremover. Zwilling Pure Fry Pan er designet med tanke på både form og funktion og er lige så praktisk, som den er smuk. Det ergonomiske håndtag giver et behageligt greb og gør det nemt at manøvrere, uanset om du vender grøntsager eller overfører dine kulinariske kreationer til en tallerken. Derudover er panden kompatibel med alle kogeplader, inklusive induktion, hvilket giver alsidighed, uanset hvordan du laver mad. Kort sagt er Zwilling Pure Fry Pan mere end bare en stegepande - den er en fusion af innovation, design og ydeevne. Den er perfekt til både nybegyndere og erfarne kokke og lover at gøre enhver madlavningsoplevelse behagelig og effektiv. Løft dit køkkenspil og skab kulinariske højdepunkter med dette enestående stykke køkkengrej. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Stegepander
EAN: 4009839676451
Varenr.: D24615
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Stegepande ZWILLING Pure lav pande 24 cm
-1%729 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Stegepande ZWILLING Pure lav pande 24 cm billede

Produktinformation

Fordele ved stegepande i 24 cmDen elegante lavpande på 24 cm fra ZWILLING Pure er et alsidigt valg til daglig madlavning. Den lave profil gør det nemt at vende råvarer og reducere saucer, mens den rummelige flade giver jævn stegning af alt fra æg og grøntsager til små bøffer.Til dig der vil have enkel og effektiv madlavningDesignet kombinerer et moderne udtryk med praktisk funktion. Håndtaget ligger godt i hånden og gør panden nem at manøvrere ved komfuret. Den 24 cm størrelse passer perfekt til mindre husholdninger eller som supplement til større pander.Den stilrene, mørke inderside og den ydre farvetone giver et tidløst look, der passer ind i de fleste køkkener. Vælg en lav stegepande når du vil have hurtige resultater og god kontrol ved stegning og sautering.Produkttype: Lav stegepandeSerie: PureBrand: ZWILLINGDiameter: 24 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Gryder og Stegepander
Vægt: 1.77g
EAN: 4009839676451
Varenr.: 1916225
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Stegepande ZWILLING Pure lav pande 24 cm
-1%749 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn
899,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK562 kr601 krKøb
2Teknikproffset DK658 kr717 krKøb
3Boligcenter DK729 kr729 krKøb
4Vivas DK749 kr828 krKøb
5KitchenTime DK899,95 kr899,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn

PriceData har fulgt prisen på Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn i 164 dage. Laveste pris i perioden er 550 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 558 kr.

Den nuværende pris på 562 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Zwilling Zwilling Pure stegepande Ø24 cm Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026562 kr1 kr (0%)
22. dec. 2025561 kr11 kr (2%)
21. dec. 2025550 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret