Gå til hovedindhold

ZWILLING J.A. Henckels Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv

Pris fra 1.799 krtil 4.299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.500 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.383 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blender bordmodel ZWILLING Pro 1,8 l - 1.200 W, sølv
1.799 kr
Til butik
Blender bordmodel ZWILLING Pro 1,8 l - 1.200 W, sølv billede

Produktinformation

Fordele ved blender til køkkenetGør hverdagen lettere med ZWILLING Pro bordblenderen. Med en kapacitet på 1,8 l er den ideel til smoothies, supper, isknusning og hurtige køkkenopgaver. Den kraftige 1.200 W motor og 7 forudindstillede programmer hjælper dig til ensartede resultater med et enkelt drej på knappen. Den aftagelige kande gør det let at servere og rengøre, så du kan bruge mere tid på maden og mindre på opvasken.Brugervenlig bordblender i sølvBlenderen er designet som en praktisk bordmodel med tydeligt display og puls-funktion til ekstra kontrol. Den kan også knuse is, så kolde drikke og desserter bliver klar på ingen tid. Huset er i plast i en elegant sølvfarve, der passer ind i de fleste køkkener.Type: BordblenderFarve: SølvKapacitet: 1,8 lEffekt: 1.200 WStrømkilde: AC, 220–240 V, 50–60 HzForudindstillede programmer: 7Pulsfunktion: JaIsknusning: JaAftagelig kande: JaLet at rengøre: JaHusmateriale: PlastMål (H × B × D): 42,3 × 19,3 × 19,3 cmVægt: 5,8 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Blendere
Vægt: 8.75g
EAN: 4009839427206
Varenr.: 1903751
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blender bordmodel ZWILLING Pro 1,8 l - 1.200 W, sølv
1.819 kr
Til butik
Blender bordmodel ZWILLING Pro 1,8 l - 1.200 W, sølv billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Blendere
Vægt: 8.75g
EAN: 4009839427206
Varenr.: 1903751
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZWILLING PRO 1,8l 1200W Sølv
2.048 kr
Til butik
ZWILLING PRO 1,8l 1200W Sølv billede

Produktinformation

ZWILLING PRO. Type: Bordplade blender, Produktfarve: Sølv. Skål volumen: 1,8 L. Husmateriale: Plast. Strøm: 1200 W, Strømkilde: Vekselstrøm, Vekselstrømsindgangsspænding: 220-240 V. Bredde: 193 mm, Dybde: 193 mm, Højde: 423 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 53001-000-0
EAN: 4009839427206
Varenr.: 999208374
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ZWILLING PRO 1,8l 1200W Sølv
2.059 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
2Vivas DK1.819 kr1.908 krKøb
3CompuMail DK2.048 kr2.048 krKøb
4Ultrashop2.059 kr2.059 krKøb
5KitchenTime DK4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv

PriceData har fulgt prisen på Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.313 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 3.919,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.585 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Zwilling Zwilling Enfinigy power blender Pro 1,8 L Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.799 kr200 kr (13%)
2. jun. 20261.599 kr138 kr (9%)
16. maj 20261.461 kr72 kr (5%)
30. apr. 20261.389 kr6 kr (0%)
25. apr. 20261.383 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.384 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.383 kr111 kr (7%)
29. mar. 20261.494 kr75 kr (5%)
21. feb. 20261.569 kr2.350,95 kr (60%)
20. feb. 20263.919,95 kr2.606,95 kr (199%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret