Gå til hovedindhold

Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver

ZwillingEAN: 4009839703515
Pris fra 449 krtil 719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zwilling Peak Kasserolle 16 cm
449 kr
Til butik
Zwilling Peak Kasserolle 16 cm billede

Produktinformation

Zwilling Peak - Kasserolle - 16 cm - 18/10 rustfrit stål

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 1034503
EAN: 4009839703515
Varenr.: 1003758090
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zwilling Peak Kasserolle 16 cm
579 kr
Til butik
Zwilling Peak Kasserolle 16 cm billede

Produktinformation

Zwilling Peak Stieltopf 16 cm - 1810 Edelstahl Sil Opdag kvalitet og funktionalitet med Zwilling Peak Stieltopf i rustfrit stål. Denne 16 cm kasserolle, med varenummer 4009839703515, er designet til både amatører og professionelle kokke. Den holdsbare 181...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4009839703515
Varenr.: 128615
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver
579 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ZWILLING PEAK kasserolle med låg - 1,5 l
699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ZWILLING PEAK kasserolle med låg - 1,5 l
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK449 kr449 krKøb
2Ultrashop579 kr579 krKøb
3CS MEGASTORE DK579 kr618 krKøb
4Boligcenter DK699 kr699 krKøb
5Vivas DK719 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver

PriceData har fulgt prisen på Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver i 66 dage. Laveste pris i perioden er 449 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 673 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Zwilling Peak Saucepan 16 cm 18/10 Stainless Steel, Silver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026449 kr10 kr (2%)
14. maj 2026459 kr104 kr (18%)
12. maj 2026563 kr3 kr (1%)
11. maj 2026566 kr3 kr (1%)
10. maj 2026569 kr3 kr (1%)
9. maj 2026572 kr3 kr (1%)
8. maj 2026575 kr3 kr (1%)
7. maj 2026578 kr3 kr (1%)
6. maj 2026581 kr3 kr (1%)
3. maj 2026584 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret