Gå til hovedindhold

ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas

Pris fra 174 krtil 349,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 175,95 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zwilling Enfinigy Køkkenvægt 20W Sølv
174 kr
Til butik
Zwilling Enfinigy Køkkenvægt 20W Sølv billede

Produktinformation

Zwilling Enfinigy - Køkkenvægt - 20 W - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 53011-051-0
EAN: 4009839536953
Varenr.: 998698264
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zwilling Enfinigy Køkkenvægt Sølv
198 kr
Til butik
Zwilling Enfinigy Køkkenvægt Sølv billede

Produktinformation

Dimensioner (B x D x H): 18.8 cm x 24.5 cm x 2 cm, Farve: Sølv, Køkkenvægt Type: Elektronisk, Produktbeskrivelse: Zwilling Enfinigy køkkenvægt - sølv, Produkttype: Køkkenvægt, Strømforbrug: 20 W, Vægt: 600 g.

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Køkkenvægt
EAN: 4009839536953
Varenr.: D10543
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling Køkkenvægt Enfinigy kitchen scales - silver
202 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenvægt Zwilling Enfinigy - sølv, 10 kg, elektronisk
-22%209 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenvægt Zwilling Enfinigy - sølv, 10 kg, elektronisk
-21%229 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas
238 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zwilling Enfinigy Køkkenvægt 20W Sølv
239 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling digital køkkenvægt 29 cm Sølv
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK174 kr174 krKøb
2Teknikproffset DK198 kr257 krKøb
3Proshop DK202 kr241 krKøb
4Boligcenter DK209 kr209 krKøb
5Vivas DK229 kr298 krKøb
6CS MEGASTORE DK238 kr277 krKøb
7Ultrashop239 kr239 krKøb
8KitchenTime DK349,95 kr398,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas i 182 dage. Laveste pris i perioden er 174 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 210 kr.

Den nuværende pris på 174 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for ZWILLING Enfinigy, Elektronisk køkkenvægt, 10 kg, 1 g, Sølv, Hvid, Plast, Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026174 kr4 kr (2%)
15. maj 2026178 kr21 kr (11%)
27. feb. 2026199 kr5 kr (2%)
20. feb. 2026204 kr1 kr (0%)
13. feb. 2026205 kr1 kr (0%)
12. feb. 2026206 kr8 kr (4%)
7. feb. 2026214 kr11 kr (5%)
28. jan. 2026203 kr1 kr (0%)
20. jan. 2026204 kr1 kr (0%)
14. jan. 2026203 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret