Gå til hovedindhold

ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ

Pris fra 318 krtil 479 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 318 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ
318 kr
Til butik
ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ billede

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Skærebrætter
Farve: 5
Artikel nr.: 1031040
EAN: 4009839686566
Varenr.: 24335712
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zwilling - Cutting Board - Brown-Black - 42 x 30 cm
350 kr
Til butik
Zwilling - Cutting Board - Brown-Black - 42 x 30 cm billede

Produktinformation

Zwilling-skærebræt i trælaminat måler 42 x 30 cm og har en knivskånsom overflade, juicekant og skridsikre silikonefødder. Det er tyndt, robust og tåler både opvaskemaskine og varme gryder - ideelt til daglig brug i ethvert køkken.

Produktspecifikationer

Mærke: Zwilling
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 1031040
EAN: 4009839686566
Varenr.: 3396602
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zwilling Zwilling skærebræt træfiber brun L
-25%388 kr
Før 519,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zwilling Skærebræt - Brun-sort - 42 cm x 30 cm
419 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærebræt ZWILLING træfiber 42 × 30 cm - brun
-4%459 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærebræt ZWILLING træfiber 42 × 30 cm - brun
-4%479 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK318 kr357 krKøb
2Proshop DK350 kr389 krKøb
3KitchenTime DK388 kr437 krKøb
4Teknikproffset DK419 kr478 krKøb
5Boligcenter DK459 kr459 krKøb
6Vivas DK479 kr558 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ

PriceData har fulgt prisen på ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 318 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for ZWILLING unspecific Skærebræt 42 cm x 30 cm, Fibertræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026318 kr1 kr (0%)
8. maj 2026319 kr1 kr (0%)
7. maj 2026318 kr1 kr (0%)
6. maj 2026319 kr18 kr (5%)
5. maj 2026337 kr18 kr (6%)
1. maj 2026319 kr24 kr (7%)
30. apr. 2026343 kr45 kr (12%)
28. apr. 2026388 kr44 kr (13%)
25. apr. 2026344 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026345 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret