Gå til hovedindhold

ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7

ZTEBroer og routereEAN: 6902176144585
Pris fra 2.500 krtil 3.167,46 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 667,46 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.188 kr 18. mar.

Sammenlign priser på ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2500 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZTE G5 Ultra MC8512 5G WiFi 7 Router
2.500 kr
Til butik
ZTE G5 Ultra MC8512 5G WiFi 7 Router billede

Produktinformation

ZTE G5 Ultra MC8512 - Trådløs router 2-port switch - 2.5 GbE - Wi-Fi 7 - Dual Band - 4G, 5G

Produktspecifikationer

Mærke: ZTE
Artikel nr.: MC8512
EAN: 6902176144585
Varenr.: 1003542585
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ZTE G5 Ultra MC8512 5G WiFi 7 Router
2.629 kr
Til butik
ZTE G5 Ultra MC8512 5G WiFi 7 Router billede

Produktinformation

ZTE G5 Ultra MC8512 5G WiFi 7 Router Oplev hurtigere og mere stabil internetforbindelse med ZTE G5 Ultra MC8512 5G WiFi 7 Router. Denne avancerede router er designet til at levere lynhurtigt wifi med 5G-teknologi, hvilket sikrer, at hele din husholdning k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZTE
Kategori: Trådløse Routere
EAN: 6902176144585
Varenr.: 129435
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router med WiFi7
3.167,46 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.500 kr2.500 krKøb
2Ultrashop2.629 kr2.629 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.167,46 kr3.167,46 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7

PriceData har fulgt prisen på ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7 i 156 dage. Laveste pris i perioden er 2.188 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 3.657 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.501 kr.

Den nuværende pris på 2.500 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for ZTE G5 Ultra 5G Router (MC8512) SIM 5G Ultra desktop router with WiFi7 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.500 kr1 kr (0%)
30. maj 20262.499 kr95 kr (4%)
29. maj 20262.404 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.415 kr1 kr (0%)
26. maj 20262.416 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.428 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.440 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.451 kr12 kr (0%)
22. maj 20262.463 kr12 kr (0%)
21. maj 20262.475 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret