Gå til hovedindhold

ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel

zoneTermoflaskerEAN: 5722000377986
Pris fra 349 krtil 369,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ModernHouse.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Zone Denmark - Singles Termokop, Camel (650 ml)
349 kr
Til butik
Zone Denmark - Singles Termokop, Camel (650 ml) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Gaver til hen
EAN: 5722000377986
Varenr.: 114687
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel
349 kr
Til butik
ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel billede

Produktinformation

De fleste ved at man ikke kommer langt uden sin kaffe eller sin vandflaske. Derfor har VE2 designet en alsidig termokop til det moderne, urbane liv. Som noget helt særligt leveres koppen med både kliklåg og skruelåg, så du selv vælger, om den skal bruges...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZONE Denmark
EAN: 5722000377986
Varenr.: ZO37798
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zone Denmark Singles termokrus Camel, 65 cl
-10%362 kr
Før 403 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zone Denmark - Singles Termokrus 650 Ml - Kamelfarvet
369,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ModernHouse.dk349 kr349 krKøb
2Rikki Tikki Shop349 kr349 krKøb
3KitchenTime DK362 kr411 krKøb
4Gucca.dk369,95 kr369,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel

PriceData har fulgt prisen på ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel i 105 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 403 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 359 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for ZONE Denmark - Zone Singles Termokop med to låg 650 ml Camel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026349 kr54 kr (13%)
23. maj 2026403 kr54 kr (15%)
10. maj 2026349 kr10,95 kr (3%)
9. maj 2026359,95 kr10,95 kr (3%)
5. maj 2026349 kr10,95 kr (3%)
4. maj 2026359,95 kr10,95 kr (3%)
18. apr. 2026349 kr10,95 kr (3%)
17. apr. 2026359,95 kr10,95 kr (3%)
25. feb. 2026349 kr10,95 kr (3%)
17. feb. 2026359,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret