Gå til hovedindhold

Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4

Pris fra 201 krtil 254 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 24. maj

Sammenlign priser på Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Zone Denmark Singles æggebæger 4-pak med holder Warm Grey
-33%201 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zone Denmark Singles æggebæger 4-pak med holder Warm Grey billede

Produktinformation

Zone Denmark Singles æggebæger 4-pak med holder Warm Grey

Produktspecifikationer

Mærke: Zone Denmark
Kategori: Æggebægre
EAN: 5722003320231
Varenr.: 513408-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4
235 kr
Til butik
Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4 billede

Produktinformation

Zone præsenterer et sæt elegante æggebægre fra Singles-serien, der kombinerer funktionalitet med moderne design. Sættet indeholder fire æggebægre samlet i en praktisk holder, som kan placeres direkte på bordet. Den bløde, buede kant er ikke kun dekorativ - den opfanger også salt og æggeskaller, samtidig med at den tiltrækker opmærksomhed ved borddækningen. Gør brunchoplevelsen endnu mere stilfuld med disse æggebægre i silikone og metal, der måler 11,2 x 9,5 cm.

Produktspecifikationer

Mærke: Zone Denmark
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 332023
EAN: 5722003320231
Varenr.: 3393459
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zone Denmark - Singles æggebæger Med Holder - Varm Grå
239,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZONE Denmark - Zone Singles Æggebæger m. holder 4 stk. Varm grå
-15%254 kr
Før 300 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK201 kr250 krKøb
2Proshop DK235 kr274 krKøb
3Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop254 kr254 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4

PriceData har fulgt prisen på Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 201 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Zone Denmark - Singles Egg Cups with Holder - Warm Grey - Set of 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026201 kr18 kr (8%)
28. maj 2026219 kr24 kr (12%)
24. maj 2026195 kr24 kr (11%)
13. apr. 2026219 kr16 kr (7%)
11. apr. 2026235 kr16 kr (7%)
31. mar. 2026219 kr17 kr (8%)
3. mar. 2026202 kr17 kr (8%)
18. feb. 2026219 kr2 kr (1%)
17. feb. 2026221 kr12 kr (6%)
15. feb. 2026209 kr20 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret