Gå til hovedindhold

Zipper Interactive Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm

Zipper InteractiveHaveredskaberEAN: 9120039234823
Pris fra 1.749 krtil 2.630 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 881 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.747 kr 9. maj

Sammenlign priser på Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1749 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zipper ZI-ELB380 Kraftdrevet jordbor 13,5 kg
1.749 kr
Til butik
Zipper ZI-ELB380 Kraftdrevet jordbor 13,5 kg billede

Produktinformation

Zipper ZI-ELB380. Vægt: 13,5 kg, Pakkevægt: 400 g, Pakkedybde: 1120 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: ZI-ELB380
EAN: 9120039234823
Varenr.: 1001058446
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm
2.630 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.749 kr1.749 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.630 kr2.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm

PriceData har fulgt prisen på Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm i 130 dage. Laveste pris i perioden er 1.747 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 2.026 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.887 kr.

Den nuværende pris på 1.749 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Zipper ZI-ELB380, 13,5 kg, 400 g, 1120 mm, 330 mm, 23500 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.749 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.750 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.753 kr3 kr (0%)
18. maj 20261.750 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.749 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.748 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.747 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.748 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.747 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.748 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret