Gå til hovedindhold

Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml

ZimayaParfume og eau de cologneEAN: 6290171075622
Pris fra 115,94 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 113,06 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115.94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zimaya Tiramisu Caramel Eau De Parfum 100 ml (unisex)
115,94 kr
Til butik
Zimaya Tiramisu Caramel Eau De Parfum 100 ml (unisex) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Zimaya
Kategori: Eau de Parfume til kvinder
Farve: 1
Artikel nr.: 6290171075622
EAN: 6290171075622
Varenr.: 21886681
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zimaya Tiramisu Caramel Edp Spray 100 ml
187 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml
-61%195 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Zimaya Tiramisu Caramel Eau de Parfum 100 ml
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK115,94 kr154,94 krKøb
2Teknikproffset DK187 kr236 krKøb
3BilligParfume.dk195 kr195 krKøb
4Lyko DK229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 115,94 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 115,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Zimaya Perfumes - Tiramisu Caramel Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026115,94 kr71,06 kr (38%)
24. apr. 2026187 kr7 kr (4%)
19. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
2. apr. 2026194 kr1 kr (1%)
1. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026194 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026195 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026194 kr1 kr (1%)
27. mar. 2026195 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret