Gå til hovedindhold

Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml

ZimayaParfume og eau de cologneEAN: 6290171074731
Pris fra 168 krtil 195 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zimaya Mazaaj Infused Edp Spray 100 ml
168 kr
Til butik
Zimaya Mazaaj Infused Edp Spray 100 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Zimaya, Navn: Zimaya Mazaaj Infused Edp Spray 100 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Zimaya
Kategori: Parfume
EAN: 6290171074731
Varenr.: D35915
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml
-64%179 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zimaya Mazaaj Infused Eau De Parfum 100 ml (man)
189 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Zimaya Mazaaj Infused Eau de Parfum 100 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
2BilligParfume.dk179 kr179 krKøb
3CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
4Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 165 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Zimaya Perfumes - Mazaaj Infused Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026168 kr11 kr (6%)
16. maj 2026179 kr11 kr (7%)
14. maj 2026168 kr11 kr (6%)
2. maj 2026179 kr14 kr (8%)
9. dec. 2025165 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret