Gå til hovedindhold

Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml.

ZenzProdukter til hårstylingØkologisk og veganskHårpleje og genopretningEAN: 5715012000898

Zenz Oil Treatment Pure No. 97 med økologiske olier som argan, jojoba og abrikoskerne. Perfekt til tørt og skadet hår med certificeringer. Læs mere

Pris fra 243 krtil 425 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 220 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 243 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Zenz Organic No. 97 Oil Treatment Pure 100ml
-30%243 kr
Før 348 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ZENZ Organic Oil Treatment Pure No. 97, 100 ml.
-35%260 kr
Før 400 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97, 100 ml
-34%264 kr
Før 398 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Astma Allergi Shoppen
TrustScore 5 ud af 54,8
Hårolie Zenz Pure 97 Oil, 100 Ml. - Hårkur
309 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zenz Pure No. 97 Oil Treatment 100 ml
-25%314,25 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
419 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Zenz Oil Treatment 97 Pure 100 ml
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK243 kr243 krKøb
2Brandshop260 kr260 krKøb
3HairOutlet264 kr264 krKøb
4Astma Allergi Shoppen309 kr309 krKøb
5NiceHair.dk314,25 kr314,25 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk419 kr419 krKøb
7Lyko DK425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Zenz Oil Treatment Pure No. 97 100ml

Zenz

Zenz Oil Treatment Pure No. 97 med økologiske olier som argan, jojoba og abrikoskerne. Perfekt til tørt og skadet hår med certificeringer.

• hårolie
• økologisk hårolie
• argan olie
• zenz organic
• hårkur
• leave-in behandling
• vegansk hårpleje
• Hårpleje og genopretning
• Økologisk og vegansk

Beskrivelse

Zenz Oil Treatment Pure No. 97 er en luksuriøs og nærende økologisk hårolie, der genopretter og plejer håret. Beriget med argan-, abrikoskerne- og jojoba-olie tilfører den fugt, styrke og glans til alle hårtyper. Særligt effektiv til tørt og skadet hår. Vegansk og svanemærket formula uden parfume og konservering gør den ideel til sensitiv hud, gravide og børn. Kan anvendes både som intensiv hårkur og leave-in behandling for sundt, smidigt og glansfuldt hår.

Specifikationer

pH:Naturlig
brug:Ugentlig intensiv behandling eller daglig leave-in
parfume:Nej, uden duft
volumen:100 ml
virketid:15 minutter minimum
egnet_til:Alle hårtyper, især tørt og skadet hår
påføring:Håndklædetørt hår, midten til spidser
ingredienser:Argan, jojoba, abrikoskerne olier
konservering:Nej
certificeringer:Vegansk, Svanemærket

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er olien egnet til sensitiv hud?

Ja, olien er uden parfume og konservering, hvilket gør den ideel til sensitiv hud, gravide og børn.

Kan olien bruges dagligt?

Ja, den kan både bruges som ugentlig intensiv hårkur og som daglig leave-in behandling i mindre mængder.

Hvilke certificeringer har produktet?

Produktet er både vegansk certificeret og svanemærket, hvilket sikrer bæredygtig og miljøvenlig produktion.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml.

PriceData har fulgt prisen på Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml. i 95 dage. Laveste pris i perioden er 220 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 314,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 243 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Zenz Organic Oil Treatment Pure No. 97 - Version 2.0, 100ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026243 kr21 kr (8%)
29. apr. 2026264 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026263 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026264 kr50,25 kr (16%)
20. apr. 2026314,25 kr50,25 kr (19%)
10. apr. 2026264 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026263 kr43 kr (20%)
27. mar. 2026220 kr43 kr (16%)
27. feb. 2026263 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret