Gå til hovedindhold

Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml.

Pris fra 125 krtil 279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118 kr 5. maj

Sammenlign priser på Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ZENZ Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88, 200 ml.
-52%125 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ZENZ Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88, 200 ml. billede

Produktinformation

ZENZ Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 er en parfumefri hårlak, der sikrer et naturligt og fleksibelt hold uden at gøre håret stift. Den er fremstillet af naturlige og certificeret økologiske ingredienser, som beskytter og plejer håret. Produktet e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ZENZ Organic
EAN: 5715012000461
Varenr.: ZENZ-0036
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Zenz Organic No. 88 Hair Spray Strong Hold 200ml
-30%163 kr
Før 234 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zenz Organic No. 88 Hair Spray Strong Hold 200ml billede

Produktinformation

No. 88 Hair Spray Strong Hold er en miljøvenlig hårspray uden parfume til alle hårtyper. Den effektive hårspray har anti-frizz-effekt, tørrer hurtigt og giver en naturlig skinnende effekt og holder frisuren længe. Brug den til at markere krøller, skabe tekstur eller for at fuldføre en opsætning, så den holder hele dagen. Det anbefales at bruge den i tørt hår.

Produktspecifikationer

Mærke: Zenz Organic
Kategori: Hårspray
Artikel nr.: 33710024105
EAN: 5715012000461
Varenr.: 3216885
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Zenz Pure No. 88 Finishing Hair Spray 200 ml
-25%201,75 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zenz Pure No. 88 Finishing Hair Spray 200 ml billede

Produktinformation

ZENZ Organic Pure No. 88 Finishing Hair Spray - Strong Hold er en **hurtigtørrende** miljøvenlig hårlak til alle hårtyper, der giver dit hår **et smukt og glansfuldt look**. Derudover er der naturlige ingredienser i, der bl.a. gør, at den er **parfumefri*...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zenz
Kategori: Hair Styling Products
EAN: 5715012000461
Varenr.: 93049
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
269 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Zenz Styling 88 Finishing Hair Spray Strong Hold 200 ml
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop125 kr125 krKøb
2Cocopanda DK163 kr163 krKøb
3NiceHair.dk201,75 kr201,75 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk269 kr269 krKøb
5Lyko DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml.

PriceData har fulgt prisen på Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml. i 171 dage. Laveste pris i perioden er 118 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Zenz Organic Finishing Hair Spray Pure No. 88 - Version 2.0, 200ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026125 kr144 kr (54%)
20. maj 2026269 kr144 kr (115%)
7. maj 2026125 kr7 kr (6%)
5. maj 2026118 kr38 kr (24%)
3. maj 2026156 kr38 kr (32%)
1. maj 2026118 kr17 kr (13%)
29. apr. 2026135 kr17 kr (14%)
26. apr. 2026118 kr38 kr (24%)
6. jan. 2026156 kr45,75 kr (23%)
5. jan. 2026201,75 kr45,75 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret