Gå til hovedindhold

ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh

ZENSElektronikEAN: 8720618634658
Pris fra 369 krtil 579 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh
-21%369 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh billede

Produktinformation

ZENS Pro 1 Slim 5000 mAh Trådløs opladning Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ZENS
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: ZEPP05W/00
EAN: 8720618634658
Varenr.: 3376123
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zens Powerbank Pro 1 Slim 5.000 mAh Hvid
-10%439 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zens Powerbank Pro 1 Slim 5.000 mAh Hvid billede

Produktinformation

ZENS powerbank har en kapacitet på 5.000 mAh med magnetisk trådløs opladning. 5.000 mAh kapacitet, Magnetisk trådløs oplader, Opladning af to enheder, Ultratyndt design, Qi2-certificeret, Denne powerbank er en praktisk og effektiv måde at oplade dine enheder på, når du er på farten. Med en kapacitet på 5.000 mAh giver den mulighed for opladning af to enheder, hvilket sikrer, at du kan oplade flere gadgets samtidig. Den magnetiske trådløse oplader giver en problemfri opladningsoplevelse, mens det ultratynde design gør den nem at bære og opbevare. Qi2-certificering garanterer kompatibilitet med en lang række enheder og giver pålidelig og sikker opladning. Uanset om du er på rejse eller bare har brug for et hurtigt strømstød, er denne powerbank en praktisk løsning til dine opladningsbehov.

Produktspecifikationer

Mærke: Zens
Kategori: Powerbanks
EAN: 8720618634658
Varenr.: D23272
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Powerbank med trådløs opladning 5.000 mAh - Zens Pro 1 Slim (hvid)
559 kr
Til butik
Powerbank med trådløs opladning 5.000 mAh - Zens Pro 1 Slim (hvid) billede

Produktinformation

Fordele ved trådløs powerbankZens Pro 1 Slim er en slank og let powerbank, der gør hverdagen nemmere. Med trådløs opladning på op til 15 W kan du lægge telefonen direkte på powerbanken og få strøm uden kabler. Den magnetiske MagSafe-kompatibilitet gør placeringen enkel, og den hvide, minimalistiske overflade passer stilrent til moderne smartphones.Smart strøm på fartenKapaciteten på 5.000 mAh (19,25 Wh) giver ekstra energi, når du er ude, og du kan oplade powerbank og enhed på samme tid. En USB-C port med USB Power Delivery understøtter opladning via kabel, og du kan have op til to enheder tilsluttet samtidigt. Aluminiums-huset og den lave vægt på kun 140 g gør den nem at have i lommen eller tasken.Kapacitet: 5.000 mAh (19,25 Wh)Trådløs effekt: 15 WMagSafe-kompatibel: JaAntal enheder samtidigt: 2Hurtigopladning: NejUSB Power Delivery: JaIndgang/port: 1 × USB-COpladningskilde: USBFarve: HvidMateriale: AluminiumVægt: 140 gTænd/sluk-knap: JaIndbygget lygte/display/radio: NejMedfølgende kabel: USB-CPakkens indhold: 1 stk., manual og hurtig startguidePakkemål: 9,2 × 7,0 × 8,0 cm (D × B × H)...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Powerbanks
Vægt: 2.23g
EAN: 8720618634658
Varenr.: 1918949
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ZENS Pro 1 Trådløs power bank 5000mAh 15Watt Hvid
577 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Powerbank med trådløs opladning 5.000 mAh - Zens Pro 1 Slim (hvid)
579 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK369 kr408 krKøb
2Teknikproffset DK439 kr488 krKøb
3Boligcenter DK559 kr559 krKøb
4CompuMail DK577 kr577 krKøb
5Vivas DK579 kr658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh

PriceData har fulgt prisen på ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh i 173 dage. Laveste pris i perioden er 369 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 453 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 424 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for ZENS Slim Qi2 Aluminium Powerbank 5000 mAh - White Powerbank - Hvid - 5000 mAh de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026369 kr70 kr (16%)
1. maj 2026439 kr27 kr (7%)
30. apr. 2026412 kr27 kr (6%)
21. apr. 2026439 kr70 kr (19%)
11. apr. 2026369 kr52 kr (12%)
6. apr. 2026421 kr32 kr (7%)
5. apr. 2026453 kr31 kr (7%)
3. apr. 2026422 kr31 kr (7%)
2. apr. 2026453 kr31 kr (7%)
1. apr. 2026422 kr31 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret