Gå til hovedindhold

Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1

ZebraIsenkramEAN: 5704174016045
Pris fra 8.809 krtil 14.994 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.185 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.727 kr 23. maj

Sammenlign priser på Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8809 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1
8.809 kr
Til butik
Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1 billede

Produktinformation

Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer er designet til holdbar, langvarig brug i krævende arbejdsgange og understøtter både direkte termisk og termisk overførsel. Den er bygget til effektiv drift i mange typer applikationer og kombinerer hurtig etiketudskrivning med en ikonbaseret grafisk LCD-grænseflade for enkel betjening og mediepåfyldning. Flere tilslutningsmuligheder gør integration nem. Udskrivningsmetode: Direkte termisk / termisk overførsel Maks. mediebredde: 11,4 cm Opløsning: 203 dpi Maks. udskriftshastighed: op til 356 mm/s Tilslutning: USB 2.0, LAN, seriel, USB vært, Bluetooth 4.1 Brugerflade: Ikonbaseret grafisk LCD Velegnet til virksomheder, der har brug for stabil etiketudskrivning med fleksibel tilslutning og nem daglig betjening. Kombinationen af hurtig udskrivning, tydelig styring på enheden og understøttelse af to termiske udskrivningsmetoder gør den praktisk til mange etiketopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: Labelprinter
Artikel nr.: ZT41142-T0E0000Z
EAN: 5704174016045
Varenr.: 2812499
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra ZT400 Series ZT411 Direct thermal / thermal transfer
9.144 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Zebra ZT411 - 203 DPI -USB - Ethernet - Blth
-4%10.266 kr
Før 10.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zebra ZT411 - 203 DPI -USB - Ethernet - Blth billede

Produktinformation

Zebra ZT411. Utskriftsteknik: Direkt termisk / termisk överföring, Typ: POS-skrivare, Maximal upplösning: 203 x 203 DPI. Utskriftsmediets tjocklek: 0,058 - 0,25 µm, Maximal utskriftsbredd: 10,4 cm, Maximal medialängd: 450 m. Anslutningsteknik: Trådbunden och trådlös, Seriellt gränssnittstyp: RS-232, Standardgränssnitt: Bluetooth, Ethernet, RJ-45, RS-232. Ethernet LAN-datahastigheter: 10 100 Mbit/s. Lagringsmedia: Flash, Flash-minne: 512 MB, RAM-kapacitet: 256 GB.

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: Zebra & Label Printere
EAN: 5704174016045
Varenr.: C25177
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zebra TT Printer ZT411 4", 203dpi,
14.079 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zebra Zt411 Dt/tt 203dpi 4 tommer Usb/serial/lan/bluetooth
14.994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK8.809 kr8.809 krKøb
2CompuMail DK9.144 kr9.144 krKøb
3Teknikproffset DK10.266 kr10.345 krKøb
4Ultrashop14.079 kr14.079 krKøb
5Dustin DK14.994 kr15.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1

PriceData har fulgt prisen på Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 8.607 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 9.438 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.053 kr.

Den nuværende pris på 8.809 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Zebra ZT400 Series ZT411 Thermal Label Printer - 203 dpi | 356 mm/s | USB 2.0 | Bluetooth 4.1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20268.809 kr81 kr (1%)
25. maj 20268.728 kr81 kr (1%)
24. maj 20268.809 kr82 kr (1%)
23. maj 20268.727 kr82 kr (1%)
19. maj 20268.809 kr209 kr (2%)
16. maj 20269.018 kr48 kr (1%)
15. maj 20268.970 kr48 kr (1%)
14. maj 20269.018 kr48 kr (1%)
13. maj 20268.970 kr47 kr (1%)
12. maj 20269.017 kr49 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret