Gå til hovedindhold

Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844

ZebraPrinter- og kopipapirEAN: 5711045826054
Pris fra 568 krtil 935 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 563 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 568 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z-Select 2000T - perforeret mat
568 kr
Til butik
Zebra Z-Select 2000T - perforeret mat billede

Produktinformation

Perforeret mat bestrøget permanent selvklæbende akrylpapir, 6.3 millioner, hvid, 25.4 x 31.8 mm, 2580 etikette(r) ( 1 rulle(r) x 2580 )

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: Papir Fotopapir og Etiketter
Artikel nr.: 800271-105
EAN: 5711045826054
Varenr.: 2245271
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zebra Etiketter Z-select 2000t 32x25mm 12-pak
869 kr
Til butik
Zebra Etiketter Z-select 2000t 32x25mm 12-pak billede

Produktinformation

Termisk voks-transfertryk giver skarpe, letlæselige stregkoder Selvklæbende, perforerede ruller accelererer påføring og adskillelse 32 x 25 mm etiketter passer til standard aktiverings- og forsendelsesidentifikation Pakke med 12 ruller, 2 580 etiketter per rulle, reducerer skift af forbrugsvarer 25 mm kerne passer til almindelige desktopprintere, kompatibel med Zebra...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: POS etiketteprintere
Artikel nr.: 800271-105
EAN: 5711045826054
Varenr.: 5010333571
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844
935 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK568 kr607 krKøb
2Dustin DK869 kr955,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK935 kr974 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844

PriceData har fulgt prisen på Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 563 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 866 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 568 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - permanent klæbemiddel - belagt - perforeret - 6,3 millioner - hvid - 25.4 x 31.8 mm 30960 etikette(r) (12 rulle(r) x 2580) etiketter - for TLP 2844 Zebra GX420, R2844 GK Series GK420 G-Series GC420 LP 2844 TLP 2844 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026568 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026567 kr299 kr (35%)
31. maj 2026866 kr60 kr (7%)
30. maj 2026806 kr238 kr (42%)
29. maj 2026568 kr238 kr (30%)
27. maj 2026806 kr236 kr (41%)
23. maj 2026570 kr3 kr (1%)
22. maj 2026567 kr4 kr (1%)
21. maj 2026571 kr4 kr (1%)
20. maj 2026567 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret