Gå til hovedindhold

Zebra Technologies Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX

Zebra TechnologiesIsenkramEAN: 5711045246012
Pris fra 872 krtil 1.181 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 309 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 870 kr 4. maj

Sammenlign priser på Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 872 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra Z-Select 2000T Etiketter 57 x 76 mm 11160etikette(r)
872 kr
Til butik
Zebra Z-Select 2000T Etiketter 57 x 76 mm 11160etikette(r) billede

Produktinformation

Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930 etiketter - for Zebra GX420; GK Series GK420; G-Series GC420; GX Series GX420, GX430; LP 28XX; TLP 28XX

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 3007203-T
EAN: 5711045246012
Varenr.: 987828380
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX
962 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zebra Etiketter Z-select 2000t 57x76mm 12-pak
-0%1.181 kr
Før 1.181,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zebra Etiketter Z-select 2000t 57x76mm 12-pak billede

Produktinformation

57 x 76 mm termotransfer-voksetiketter til standardformater Permanent Lim hæfter sikkert til forsendelse, lager og arkivering 12 ruller, 11 160 etiketter pr. pakke reducerer nedetid og genopfyldningsfrekvens Udskårne, perforerede ruller muliggør hurtig aftagning og ren etiketpåføring Zebra-kompatibel og RoHS-, REACH-, UL/cUL-certificeret for overholdelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zebra
Kategori: POS etiketteprintere
Artikel nr.: 3007203-T
EAN: 5711045246012
Varenr.: 5010747044

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK872 kr872 krKøb
2CS MEGASTORE DK962 kr1.001 krKøb
3Dustin DK1.181 kr1.267,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX

PriceData har fulgt prisen på Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX i 172 dage. Laveste pris i perioden er 869 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 1.181 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 914 kr.

Den nuværende pris på 872 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Zebra Z-Select 2000T - Papir - mat - belagt - perforeret - 57 x 76 mm 11160 etikette(r) (12 rulle(r) x 930) etiketter - for Zebra GX420 GK Series GK420 G-Series GC420 GX Series GX420, GX430 LP 28XX TLP 28XX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026872 kr2 kr (0%)
4. maj 2026870 kr7 kr (1%)
1. maj 2026877 kr7 kr (1%)
1. apr. 2026870 kr2 kr (0%)
28. mar. 2026872 kr2 kr (0%)
26. feb. 2026870 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026869 kr3 kr (0%)
4. feb. 2026872 kr309 kr (26%)
1. feb. 20261.181 kr62 kr (6%)
10. jan. 20261.119 kr250 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret