Gå til hovedindhold

Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105

ZebraPrinter- og kopipapirEAN: 5051964709589
Pris fra 658 krtil 869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 657 kr 7. maj

Sammenlign priser på Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 658 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zebra Z-Perform 1000T Papir 101.6 x 127 mm 4608stk. 880026-127
658 kr
Til butik
Zebra Z-Perform 1000T Papir 101.6 x 127 mm 4608stk. 880026-127 billede

Produktinformation

Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152 papir - for PAX 110; S Series 105; TLP 2746; Xi Series 110, 140, 170, 220; Z Series Z4Mplus, Z6Mplus

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 880026-127
EAN: 5051964709589
Varenr.: 988373656
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105
663 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zebra Z Trans 5P - matt permanenthäftande akrylpapper
663 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zebra Labels Z-perform 1000t 101.6x127mm 4-pack
869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK658 kr658 krKøb
2CS MEGASTORE DK663 kr702 krKøb
3Proshop DK663 kr702 krKøb
4Dustin DK869 kr955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105

PriceData har fulgt prisen på Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 605 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 658 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Zebra Z-Perform 1000T - Mat - permanent akryllisk klæbemiddel - hvid - 101.6 x 127 mm 4608 stk. (4 rulle(r) x 1152) papir - for PAX 110 S Series 105 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026658 kr1 kr (0%)
7. maj 2026657 kr5 kr (1%)
5. maj 2026662 kr1 kr (0%)
2. maj 2026661 kr4 kr (1%)
28. apr. 2026657 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026659 kr2 kr (0%)
1. apr. 2026657 kr212 kr (24%)
24. mar. 2026869 kr209 kr (32%)
23. mar. 2026660 kr209 kr (24%)
22. mar. 2026869 kr212 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret